Бойовики мінують місцевість між Оріховим та Золотим-5

ВІЙНА
16 січня, 14:54
Бойовики мінують місцевість між Оріховим та Золотим-5
Фото: 24tv.ua

Цивільних просять бути пильними при пересуванні в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Проросійські збройні формування дистанційно мінують місцевість у районах прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5 у Луганській області.

Про це повідомляє у Facebook Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК).

«Мінування проводиться протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самоліквідації від 4 до 100 годин (в середньому 23-24 години). Для доставки міни використовується гранатомет РПГ-7 з переробленою гранатою ПГ-7. Радіус суцільного ураження становить до 16 метрів, міна спрацьовує у момент, коли людина зачепить одну із чотирьох тонких капронових ниток, завдовжки до 10 метрів кожна. Існують модифікації міни також і без самоліквідації», - йдеться у повідомленні.

Українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін звертає увагу цивільного населення на необхідність підвищення пильності при пересуванні в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте також:
Для цього Кремль може використовувати навчання Кавказ-2020 року, які пройдуть у вересні
02 серпня, 16:05
Затримані в Білорусі бойовики кажуть, що вони збиралися полетіти до Туреччини, щоб там "відпочивати й дивитися на Собор Святої Софії"
02 серпня, 14:35
Роман Закладний займався розслідуванням проваджень, пов’язаних із державною зрадою та подіями на сході України.
16 липня, 15:52
The Washington Post: «слово Зеленського геть нічого не значить».
15 липня, 09:00
Бойовики обстріляли українських захисників із мінометів, гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї.
01 липня, 19:32