Бойовики ЦАХАЛ публічно замордували двох палестинських підлітків

СВІТ
30.11.2023, 10:01
Бойовики ЦАХАЛ публічно замордували двох палестинських підлітків
Фото: Google

Криваве вбивство сталося напередодні в окупованому Ізраїлем місті Дженін. Смерть палестинських дітей потрапило на камери спостереження.

Такі відомості із Західного берега річки Йордан першим оприлюднило катарське видання Al Jazeera. Зазначається, що одному з убитих бойовиками ЦАХАЛ хлопцю, на ім'я Адам Самер аль Ґуля, було 8 років, іншому — Басилю Сулейману абу аль Вафі — 15.

Міністерство охорони здоров'я Палестини підтвердило страту своїх неповнолітніх громадян ізраїльськими окупантами. Це вже не перший випадок, коли під виглядом пошуку терористів підрозділи ЦАХАЛ цілеспрямовано відстрілюють палестинську молодь.

У соціальних мережах уже активно ширяться відео з камер спостереження з вулиці Дженіна, на яких група дітей тікає від небезпеки, а двоє падають на землю. На жаль, у кадр не потрапили ті, хто стріляв по підлітках, але можна побачити численні постріли й останні хвилини життя палестинців.

Своєю чергою, командування ЦАХАЛ не стало приховувати свій злочин, офіційно заявивши, що «Армія оборони нападу Ізраїля спільно зі спеціальною службою «Шабак» провела у місті антитерористичну операцію. Ліквідовано групу небезпечних терористів». Наразі ще 3 дітей перебувають у лікарні.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що 29 листопада турецький лідер виступив із щорічним посланням до парламенту країни. З високої трибуни Реджеп Тайїп Ердоган засудив «ката Ґази» Біньяміна Нетаньягу.

Бойовики ЦАХАЛ публічно замордували двох палестинських підлітків_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
У 1945 році їхні діди перевдягалися бандерівцями й знущалися з українського народу. Тепер настала кривава черга палестинців.
31 січня, 20:35
Світ
Антиурядові сили в Сомалі захопили чотирьох українців, членів екіпажу гелікоптера Місії Організації Об’єднаних Націй в Сомалі.
13 січня, 06:17
Війна
Московити запустили 36 БПЛА, 5 ракет Х-47 «Кинджал», 90 ракет Х-101, 8 ракет Х-22, 14 ракет «Іскандер-М», 4 ракети Х-31П та 1 ракету Х-59
29.12.2023, 14:44
Кримінал
Кремлівські спеціальні служби замислили криваву бійню цивільних українців. Своєю чергою, колаборанти шукають відповідне місце для злочину.
22.12.2023, 21:31
Світ
Лікарня «Камаль Адван», що обслуговувала десятки тисяч цивільних у смузі Ґази, стала братською могилою. Сіоністи продовжують чинити етноцид.
19.12.2023, 13:36
Кримінал
«Найдемократичніша країна» Європи вкотре стала на бік агресора. Полеглим героям України плюнули на могили фінські слуги Феміди.
08.12.2023, 12:43