Бойовики на Донбасі привели свої підрозділи у повну бойову готовність – ГУР

ВІЙНА
06 жовтня, 15:19
Бойовики на Донбасі привели свої підрозділи у повну бойову готовність – ГУР
Фото: Прямий

На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів.

Проросійські збройні формування приведені у повну бойову готовність в рамках командно-штабних навчань на Донбасі. 

Про це під час брифінгу у вівторок, 6 жовтня, повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.

Зазначається, що до навчань залучено максимальну кількість особового складу мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони. 

«Командування ЗС РФ продовжує нарощувати боєздатність з’єднань і частин оперативного угруповання російсько-окупаційних військ. Так, 5 жовтня цього року, на єдиному оперативному фоні розпочато командно-штабні навчання з органами військового управління, частинами і підрозділами першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ, які приведені у бойову готовність «Повна» (по навчанню). На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів», – заявив речник.

Водночас терористи активізували заходи бойової підготовки із залученням максимальної кількості особового складу мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони.
 

Читайте також:
За словами постійного представника України при ООН, в Організації знають про цю проблему, місія ООН з прав людини теж в курсі.
22 вересня, 13:26
Лідери політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» обіцяють купувати нашим дітям нові станки в ПТУ. Так готують майбутню обслугу для чужинців.
03 вересня, 22:27
На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян.
31 серпня, 15:54
Обов’язковою умовою проходження військової служби передбачено наявність у бойовиків російського громадянства.
28 серпня, 14:30
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38
У великому інтерв'ю для Дмитра Гордона чинний президент Білорусі критично висловився про дії Олександра Турчинова весною 2014 року.
08 серпня, 10:02