Болгари скаржаться на дефіцит молока з України

ЕКОНОМІКА
30 квітня, 20:32
Болгари скаржаться на дефіцит молока з України
Фото: bnr.bg

Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.

Про це стало відомо на зустрічі у місті Велико Тирново між Українською асоціацією молокопереробників та Болгарською асоціацією молокопереробників. Фактично, станом на тепер у балканській країні відчувається серйозний дефіцит сировини.

Болгарські бізнесмени заявили, що зацікавлені у збільшенні кількості українського молока на своєму ринку для завантаження власних виробничих потужностей. Адже місцеві тваринники не здатні забезпечити зростання потреб споживачів.

На зустрічі виробників ішлося й про нижчу ціну на готову продукцію для болгарських покупців, оскільки у ній можна використовувати дешевше українське сухе молоко. Тамтешні фермери неодноразово жалілися на свої проблеми із закупівлею свіжого молока — як щодо цін, так і щодо кількості; нині питання вирішене.

Між тим, як уже раніше сповіщала медіаагенція «Останній Бастіон», польський агроміністр визнав, що Європа потребує української продукції. Дії горезвісних «фермерів» на кордоні завдали значної шкоди не тільки Україні та Польщі.

Читайте також:
Економіка
Держава-агресор наближається до соціально-економічного колапсу, чиї контури вже проглядаються. А російський агробізнес дихає на ладан.
22.10.2023, 10:27
Життя
Головна причина нестачі — велика посуха у регіонах-постачальниках. Для задоволення попиту продукцію замовляють із Південної Америки.
30.09.2023, 21:06
Економіка
Уряд Єґипту відновив прямі перемовини із російським режимом. Жителі країни фараонів потребують дешевого хліба.
26.09.2023, 20:36
Економіка
Головна причина – мінливі погодні умови та бактеріальна хвороба рослин, відома як "позеленіння цитрусових" (лат. Candidatus Liberibacter).
14.07.2023, 20:18
Економіка
У морських вантажоперевезеннях існує 100 і 1 схема як обійти заборони. Власне, росіяни змогли знайти та скористатися зерновою шпариною.
18.10.2022, 20:54
Економіка
Віднедавна вартість яєць викликають резонанс у соціальних мережах. Цінники змінюються ледь не щодня, причому у бік шаленого зростання.
14.10.2022, 17:23