Польський агроміністр визнав, що Європа потребує української продукції

ЕКОНОМІКА
17.04.2024, 20:38
Польський агроміністр визнав, що Європа потребує української продукції

Дії горезвісних «фермерів» на кордоні завдали значної шкоди не тільки Україні та Польщі. Як не прикро, але страждає весь світ.

Про це цілком офіційно та публічно заявив польський міністр сільського господарства Чеслав Сєкерський. Водночас урядовець сусідньої держави підкреслив, що в Європейській спілці існує інша аграрна модель, ніж в Україні.

Зі слів пана Сєкерського, вихід української агропродукції на ринок ЄС, з одного боку, зміцнить позиції блоку на світовому ринку у сфері перероблення та сировини, а з іншого — призведе до посилення конкуренції на єдиному сільськогосподарському ринку. Фактично, вітчизняні виробники спонукають позитивну трансформацію сталої системи.

«Невдовзі Україна розпочне переговори про вступ до ЄС. Цей процес змусить ЄС реформувати спільну сільськогосподарську політику та систему сільськогосподарських субсидій. Переконаний, що правила вступу України до ЄС будуть підготовлені таким чином, щоби стабільність аграрного євробізнесу не була порушена. Українське сільське господарство потрібне світу», — зазначив міністр.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що бізнес Польщі хоче і надалі торгувати з Україною. Народна підтримка протестів «фермерів» під питанням, але профспілки у Польщі залишаються потужними.

Читайте також:
Економіка
Молочні продукти в Україні сягнули захмарних цінових показників за минулі пів року. Не кожен громадянин може дозволити собі хліб із маслом.
19.12.2024, 13:48
Економіка
В Анкарі, Пекіні та Джакарті віддають перевагу саме нашим сільськогосподарським культурам. Натомість росіяни опановують «чорний континент».
25.11.2024, 14:52
Економіка
Українцям не вистачає м'ясних і молочних продуктів. Населення стало менше споживати багаті на природні білки, жири та вуглеводні харчі.
11.11.2024, 06:07
Економіка
Нещодавно оголошений «найвеличнішим лідором світу» план не влаштовує вітчизняних аграріїв. Дехто розмірковує залишити збитковий бізнес.
29.10.2024, 12:31
Економіка
В Україні відбувається скорочення поголів'я основної худоби. Представники бізнесу готуються до складного 2025 року та дефіциту продукції.
27.10.2024, 08:18
Економіка
Холодна погода спровокувала суттєве скорочення обсягів пропозиції на ринку. Огірки, картопля, яблука, виноград тепер не всім по кишені.
23.10.2024, 14:50