Болгарія і Греція разом планують посилити міждержавний проєкт Тримор'я

СВІТ
09 липня, 08:37
Болгарія і Греція разом планують посилити міждержавний проєкт Тримор'я
Фото: Twitter

Спільні інфраструктурні проєкти, реалізовані Софією та Атенами, відповідають цілям так званої Ініціативи трьох морів.

Про це повідомив президент Болгарії Румен Радєв на своїй сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Болгарський лідер певен, що перспективне залучення Греції тільки зміцнить наявне об'єднання країн Балійського, Адріатичного та Чорного морів.

«Я радий вітати на нашому щорічному зібранні президентку сусідньої країни Катерину Сакеларопулу, яка тут є гостем і спостерігачем водночас. Участь Греції у Софійському саміті дуже важлива не тільки для Болгарії, але й для всіх інших представників Ініціативи трьох морів через наше стратеґічне партнерство. Ми вже запланували низку спільних інфраструктурних проєктів, які втілюватимуться у життя з урахуванням побажань і пропозицій решти дружніх країн», – прокоментував ситуацію Руман Радєв.

Президент Болгарії підкреслив, що основна увага буде звернена на покращення транспортної мережі та енерґетичної системи південних і східних Балкан, а також створення відповідного бізнес-клімату для підприємців.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", спікер естонського парламенту запевнив президента частково визнаної Республіки Косово у всебічній підтримці на шляху до євроінтеґрації.

Лідери країн Тримор'я на Софійському саміті (8-9.07.2021)
Лідери країн Тримор'я на Софійському саміті (8-9.07.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Нащадки останнього короля Югославії звернулася з офіційним листом до уряду Чорногорії з вимогою відновлення майнових прав.
21 липня, 08:47
Румунія, Болгарія, Хорватія і Кіпр невдовзі долучаться до угоди Про скасування паспортного митного контролю між країнами ЄС.
06 червня, 16:53
Схоже на те, що колективні органи влади об'єднаної Європи відмовляються вчитися на власних і чужих помилках, зокрема у питаннях міграції.
30 березня, 11:37
Боячись справедливого вироку, ексбійці "Армії визволення Косова" просять президента США втрутитися у судовий процес над своїми командирами.
26 березня, 10:24
Етнічного бошняка Фікрета Абдича, звинуваченого Хорватією у воєнних злочинах, обрали головою муніципалітету Велика Кладуша.
18.11.2020, 08:59
Албанія та Греція готові до дипломатичного вирішення давньої прикордонної суперечки в Іонічному морі за допомогою Міжнародного суду.
22.10.2020, 09:32