Болгарія і Греція разом планують посилити міждержавний проєкт Тримор'я

СВІТ
09.07.2021, 08:37
Болгарія і Греція разом планують посилити міждержавний проєкт Тримор'я
Фото: Twitter

Спільні інфраструктурні проєкти, реалізовані Софією та Атенами, відповідають цілям так званої Ініціативи трьох морів.

Про це повідомив президент Болгарії Румен Радєв на своїй сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Болгарський лідер певен, що перспективне залучення Греції тільки зміцнить наявне об'єднання країн Балійського, Адріатичного та Чорного морів.

«Я радий вітати на нашому щорічному зібранні президентку сусідньої країни Катерину Сакеларопулу, яка тут є гостем і спостерігачем водночас. Участь Греції у Софійському саміті дуже важлива не тільки для Болгарії, але й для всіх інших представників Ініціативи трьох морів через наше стратеґічне партнерство. Ми вже запланували низку спільних інфраструктурних проєктів, які втілюватимуться у життя з урахуванням побажань і пропозицій решти дружніх країн», – прокоментував ситуацію Руман Радєв.

Президент Болгарії підкреслив, що основна увага буде звернена на покращення транспортної мережі та енерґетичної системи південних і східних Балкан, а також створення відповідного бізнес-клімату для підприємців.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", спікер естонського парламенту запевнив президента частково визнаної Республіки Косово у всебічній підтримці на шляху до євроінтеґрації.

Лідери країн Тримор'я на Софійському саміті (8-9.07.2021)
Лідери країн Тримор'я на Софійському саміті (8-9.07.2021)
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський на прохання президента Сербії Александра Вучіча зустрівся в Афінах. Це сигнал Москві, що Україна готова торгуватися.
22 серпня, 18:35
Світ
Єнс Столтенберг заявив, що альянс продовжить забезпечувати спільну безпеку у регіоні.
20 липня, 08:35
Світ
Сусідня Албанія також купила комплекс з трьох Bayraktar. Також безпілотниками турецького виробництва зацікавилася Сербія.
17 липня, 07:10
Війна
Поранення отримали військові KFOR
30 травня, 06:55
Світ
Сербські військові підрозділи залишатимуться на позиціях до подальшого розпорядження.
28 травня, 07:05
Економіка
€20 – це завжди €20, ані центом менше, про що дуже добре знають чиновники з Белграду, котрі вирішили здихатися рублевої голки Москви.
13 березня, 21:53