Болгарія і Греція разом планують посилити міждержавний проєкт Тримор'я

СВІТ
09.07.2021, 08:37
Болгарія і Греція разом планують посилити міждержавний проєкт Тримор'я
Фото: Twitter

Спільні інфраструктурні проєкти, реалізовані Софією та Атенами, відповідають цілям так званої Ініціативи трьох морів.

Про це повідомив президент Болгарії Румен Радєв на своїй сторінці у Twitter, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Болгарський лідер певен, що перспективне залучення Греції тільки зміцнить наявне об'єднання країн Балійського, Адріатичного та Чорного морів.

«Я радий вітати на нашому щорічному зібранні президентку сусідньої країни Катерину Сакеларопулу, яка тут є гостем і спостерігачем водночас. Участь Греції у Софійському саміті дуже важлива не тільки для Болгарії, але й для всіх інших представників Ініціативи трьох морів через наше стратеґічне партнерство. Ми вже запланували низку спільних інфраструктурних проєктів, які втілюватимуться у життя з урахуванням побажань і пропозицій решти дружніх країн», – прокоментував ситуацію Руман Радєв.

Президент Болгарії підкреслив, що основна увага буде звернена на покращення транспортної мережі та енерґетичної системи південних і східних Балкан, а також створення відповідного бізнес-клімату для підприємців.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", спікер естонського парламенту запевнив президента частково визнаної Республіки Косово у всебічній підтримці на шляху до євроінтеґрації.

Лідери країн Тримор'я на Софійському саміті (8-9.07.2021)
Лідери країн Тримор'я на Софійському саміті (8-9.07.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Миротворці НАТО в Косово готові втрутитися, якщо стабільність між Сербією та Косово опиниться під загрозою
18 серпня, 10:50
Світ
Йдеться про миротворців у складі сил KFOR (Міжнародні сили з підтримки миру в Косові під проводом НАТО)
03 серпня, 16:28
Світ
Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.
29 червня, 09:05
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.
11 червня, 07:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07