Болгарія не виключає зіткнення НАТО та московії у Чорному морі

СВІТ
19 серпня, 07:25
Тодор Тагарев
Тодор Тагарев

Тодор Тагарев: «росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю»

Поведінка Кремля може спричинити зіткнення з Північноатлантичним альянсом у Чорному морі, оскільки московія постійно намагається розширити зону свого контролю. Про це заявив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев.

Про це повідомляє Novinite.

«Ми не можемо виключити зіткнення між НАТО та росією в Чорному морі, але прагнемо уникнути ескалації. Однак це залежить від дій росії. росія постійно провокує НАТО, зокрема розширюючи зону свого контролю», – наголосив чиновник.

Він також зазначив, що закінчення війни залежить від України, а головна умова для цього – повне відновлення її територіальної цілісності.

При цьому, за словами Тагарева, він не сприймає серйозно заяви колишнього президента США Дональда Трампа про те, що той нібито зможе зупинити війну за 24 години.

Нагадаємо, що п'ять високопоставлених болгарських політиків звернулися за захистом до Служби національної безпеки через погрози з боку московії.

Про це повідомляє Bulgarian National Radio.

Як зазначається, міжвідомча комісія у складі голови Національної служби охорони, голови Державного агентства національної безпеки та генерального секретаря Міністерства внутрішніх справ ухвалила рішення забезпечити їхню безпеку. Зазначається, що сигнал було отримано минулого тижня.

Співголова парламентської групи «Продовжуємо зміни – Демократична Болгарія» (ПП-ДБ) Кирило Петков підтвердив, що йому забезпечено охорону, не уточнивши подробиць. Інший співголова парламентської групи ПП-ДБ і лідер "Демократів за сильну Болгарію" Атанас Атанасов від коментарів відмовився.

«Так, Болгарія!» повідомила, що лідер її партії Христо Іванов, який перебуває серед осіб, яким загрожує небезпека, поки що не має охорони. У Національній службі захисту відмовилися коментувати це питання на тій підставі, що це закрита інформація.

Читайте також:
Політика
Комуністичний Китай інвестує понад $1,4 мільярда у новий інститут. Його очолюють дослідники з лабораторії ядерної зброї у Лос-Аламосі.
19 листопада, 17:30
Світ
Джозеф Байден і Сі Цзіньпін зустрінуться у середу, 15 листопада, у Сан-Франциско. Серед головних тем: глобальна торгівля і війна.
12 листопада, 19:45
Світ
Китайські комуністи висувають все нові вимоги тим, хто має власну позицію щодо відносин із Тайванем. Нині Пекін накинувся на Таллінн.
08 листопада, 19:06
Війна
Велика Британія разом з союзниками з НАТО також припиняють свою участь в ДЗЗСЄ.
07 листопада, 15:03
Світ
Америка прораховує наслідки ядерного удару по московії, яка провалила випробування власних міжконтинентальних ракет.
06 листопада, 07:25
Світ
Уряди трьох латиноамериканських країн звинуватили ізраїльський режим у геноциді палестинців смуги Ґаза. Першою демарш здійснила Болівія.
01 листопада, 10:52