Браконьєри вбили 125-кілограмову червонокнижну білугу

КРИМІНАЛ
17.07.2023, 17:56
Браконьєри вбили 125-кілограмову червонокнижну білугу

На тлі повномасштабної російської агресії у тилу активізувалися зловмисники, для яких українська флора і фауна лише чергова нажива.

Красномовним свідченням є кадри із південної частини Одеської області, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на звіт Державної прикордонної служби.

Як вдалося з'ясувати, неназвані в інтересах кримінального розслідування правопорушники виловили білугу-велета заради подальшого продажу на чорному ринку.

«На річці Дунай, неподалік від міста Вилкове, прикордонники затримали двох чоловіків. У човні вони везли білугу, яка занесена до Червоної книги. Рибина важила 110 кг та мала близько 14 кг чорної ікри. На жаль, врятувати її не вдалося. Повідомлення про правопорушення направили до поліції», – відзвітували у пресслужбі ДПСУ.

Важливо розуміти, що подібні випадки почастішають, оскільки влада і правоохоронці не займаються проблемою комплексно і системно, а лише емоційно реагують, коли вже запізно.

Між тим, як раніше повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", 9 років і мінус 70%: в Україні істотно зменшилася популяція річкової риби, але профільні органи ігнорують проблему.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Справу «слуги урода» Маріковського передали до суду.
вчора, 17:08
Кримінал
В цю проблему вже включились посли G7 та спецпредставники від США по корупції в Україні.
вчора, 11:45
Кримінал
Його було викрито на масштабному розкраданні пального під час війни
вчора, 10:53
Кримінал
Корупціонер перебував у СІЗО понад вісім місяців.
29 лютого, 18:47
Кримінал
Ресурсна федерація московії ніколи не мала свободу слова. Всіх інакодумців, які йдуть проти Кремля, там саджають до тюрми або вбивають.
29 лютого, 12:34
Кримінал
Гладковського та ексгендиректорів «Укроборонпрому» та «Укрспецекспорту» підозрюють у зловживаннях на майже 13 млн грн.
28 лютого, 16:09