Запорізький рибоохоронний патруль викрили на браконьєрстві

КРИМІНАЛ
13 травня, 20:28
Запорізький рибоохоронний патруль викрили на браконьєрстві
Фото: Останній Бастіон

Ті, хто мав забезпечувати охорону біоресурсів, свідомо займалися незаконним виловом у Дніпровському водосховищі біля села Андріївка.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на відеодокази, офіційно оприлюднені пресслужбою Річкового Патруля Запоріжжя.

Як з'ясувалося, співробітники обласного управління Національної поліції спільно з громадськими діячами викрили працівників рибоохоронної служби на встановленні заборонених сіток.

Головним браконьєром, який не встиг утекти від правоохоронців, виявився скандально відомий керівник організації "Громадська рибоохорона" Юрій Потоцький.

Для прикриття своєї незаконної діяльності порушники вигадали цікаву схему: під час встановлення та зняття сіток разом зі зловмисниками у човні присутній псевдожурналіст, який нібито бере участь в рейді із виявлення браконьєрів.

«Друзі, ми не уявляємо на скільки можна бути таким цинічним, брехливим клоуном і балаболом, щоби робити рейди у день по затоках знімати ролики, де повчаєш рибалок у всіх випитуєш чи друзі нам Рибоохоронний патруль Запоріжжя. А сам як перевертень разом із цим патрулем уночі перекриваєш рибакам вхід в усю затоку своїми сітками.

Три сітки довжиною по 400 метрів у висоту 2,5 метра, дві сітки із вічком 80 і одна 120 плюс такі ж дві сітки перевертні службовці та фейковий кореспондент Потоцький не встигнули зняти. Станом на тепер злочинна група затримана. Човен Потоцького вилучається до рішення суду. Маємо надію на справедливе рішення не в користь перевертней», – відзвітували у пресслужбі Річкового Патруля Запоріжжя.

Між тим, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що Національна поліція звітує про зростання рівня браконьєрства на водоймах Полтавщини.

Запорізький рибоохоронний патруль викрили на браконьєрстві_1
Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23