Запорізький рибоохоронний патруль викрили на браконьєрстві

КРИМІНАЛ
13.05.2023, 20:28
Запорізький рибоохоронний патруль викрили на браконьєрстві
Фото: Останній Бастіон

Ті, хто мав забезпечувати охорону біоресурсів, свідомо займалися незаконним виловом у Дніпровському водосховищі біля села Андріївка.

Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на відеодокази, офіційно оприлюднені пресслужбою Річкового Патруля Запоріжжя.

Як з'ясувалося, співробітники обласного управління Національної поліції спільно з громадськими діячами викрили працівників рибоохоронної служби на встановленні заборонених сіток.

Головним браконьєром, який не встиг утекти від правоохоронців, виявився скандально відомий керівник організації "Громадська рибоохорона" Юрій Потоцький.

Для прикриття своєї незаконної діяльності порушники вигадали цікаву схему: під час встановлення та зняття сіток разом зі зловмисниками у човні присутній псевдожурналіст, який нібито бере участь в рейді із виявлення браконьєрів.

«Друзі, ми не уявляємо на скільки можна бути таким цинічним, брехливим клоуном і балаболом, щоби робити рейди у день по затоках знімати ролики, де повчаєш рибалок у всіх випитуєш чи друзі нам Рибоохоронний патруль Запоріжжя. А сам як перевертень разом із цим патрулем уночі перекриваєш рибакам вхід в усю затоку своїми сітками.

Три сітки довжиною по 400 метрів у висоту 2,5 метра, дві сітки із вічком 80 і одна 120 плюс такі ж дві сітки перевертні службовці та фейковий кореспондент Потоцький не встигнули зняти. Станом на тепер злочинна група затримана. Човен Потоцького вилучається до рішення суду. Маємо надію на справедливе рішення не в користь перевертней», – відзвітували у пресслужбі Річкового Патруля Запоріжжя.

Між тим, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що Національна поліція звітує про зростання рівня браконьєрства на водоймах Полтавщини.

Запорізький рибоохоронний патруль викрили на браконьєрстві_1
Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33