Бразилія стала залежною від КНР

СВІТ
18 березня, 21:32
Бразилія стала залежною від КНР
Фото: News Click

Обраний торік восени президент-лівак Луїз Інасіу Лула да Силва вирішив пристати на пропозицію Сі Цзіньпіна, посиливши антизахідну коаліцію.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у бразильському посольстві у Вашинґтоні оприлюднило авторитетне незалежне видання "Folha de São Paulo", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, що неназвані окремі сенатори та конґресмени від Демократичної та Республіканської партій схвильовані тиском Пекіна на Бразилíу, зокрема в українському питанні, після зміни голови держави.

Ентоні Блінкену і Джозефу Байдену закидають "помилкову обережність" у відносинах із Лулою да Силвою, який воліє зміцнювати зв'язки із Сі Цзіньпіном під умовним гаслом "миру й добробуту для всього світу".

Американські парламентарі також поставили під сумнів існування власної геополітичної лінії у бразильської влади, котра відмовляється засудити російську воєнну агресію і геноцид українців.

Окремо уточнюється, що адміністрація Лули да Силви не вважає за доцільним не тільки запроваджувати антиросійські санкції, а й ігнорувати санкції давно накладені на Іран, оскільки днями до порту Сантуш у штаті Сан-Паулу розвантажили кілька іранських кораблів.

Фактично, Бразилія сьогодні стала головним латиноамериканським транзитним хабом, завдяки яким світові ізгої (РФ, Іран, КНДР і їм подібні – прим. ред.) продовжують існувати, підтримуючи власні антидемократичні режими.

Утім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", політики та пересічні громадяни країн із так званого "глобального Півдня" вірять у російську силу і поразку України.

Читайте також:
Світ
Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.
22 січня, 07:01
Економіка
Війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.
20 січня, 20:23
Світ
Саулі Нійністьо з тривогою озирається на Схід, звідки на Україну насунулася грізна воєнна потуга Росії з метою знищення та підкорення.
15 січня, 18:42
Опінії
Чи буде Мамай на пательні?
14 січня, 11:18
Опінії
Історія з призначенням посла України в Болгарії добре не закінчиться
29.12.2022, 10:35
Опінії
Не сняться українські діти, котрі щодень відлітають у засвіти від рашистського заліза?
29.12.2022, 09:15