Бразильський напрямок МЗС у руках посла Мельника

ПОЛІТИКА
07 вересня, 18:35
Бразильський напрямок МЗС у руках посла Мельника
Фото: Twitter

У той час, поки міністр закордонних справ України ганьбиться перед державним секретарем США, його підлеглі працюють у складних країнах.

Однією з таких є прокитайська Бразилія, де розпочав свою роботу послом Андрій Мельник, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняне дипломатичне представництво.

До нього 11 років українським посольством у столиці найбільшої країни Латинської та Південної Америк керував Ростислав Троненко, який фактично не зумів поліпшити двосторонні відносини, але натомість одружився з місцевою бізнеследі.

Необхідно розуміти, що вертикаль влади у Бразилії в особі президента Луїза Інасіу Лули да Силви та його лівого уряду перебуває у тісному союзі із КНР і РФ через ідеологічні та фінансові причини, тому панові Мельнику доведеться застосувати щось більше, ніж словесну критику на їхню адресу.

Український посол на батьківщині письменника Паулу Коелью мусить негайно розпочати докорінні зміни у роботі дипломатичного представництва, щоби схилити суспільну думку на наш бік, а відтак повернути тамтешніх політиків, чиновників, підприємців і пресу лицем до Києва, але не Москви.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" вважає, що не буде зайвим нагадати читачам про те, як за минуле десятиліття Бразилія стала справжнім інкубатором російських шпигунів.

Читайте також:
Політика
Сіоністському режиму Біньяміна Нетаньягу вказали на вихід. Південноафриканський парламент узаконив закриття ізраїльського посольства.
22 листопада, 10:57
Політика
На відміну від Ізраїля, Україна не руйнує житлові райони на території агресора. ЗСУ не вбивають цивільних, як це робить ЦАХАЛ у Ґазі.
09 листопада, 14:36
Політика
У Вільнюсі та столицях сусідніх країн знають, чого варті договори, підписані з Москвою. Мир з нападником не досягається компромісами.
06 листопада, 11:43
Світ
Реджеп Тайїп Ердоган не обмежився гучними гаслами. Турецький президент пішов далі й свої слова став реалізовувати на практиці.
05 листопада, 10:24
Політика
Посол Польщі Бартош Ціхоцький завершує свою дипломатичну місію в Україні.
29 жовтня, 14:18
Політика
Це Володимир Зеленський, Руслан Стефанчук, Денис Шмигаль і Дмитро Кулеба.
04 жовтня, 12:23