«Бразильського Трампа» звинуватили у геноциді

СВІТ
23 січня, 06:09
«Бразильського Трампа» звинуватили у геноциді

Жаїру Мессіашу Болсонару загрожує багаторічне ув'язнення, якщо суд пристане на бік позивачів. Ними є індіанці із кількох штатів в Амазонії.

Як з'ясувала медіаагенція «Останній Бастіон», корінні народи Бразилії подають судові позов проти колишнього президента. Адвокати ж Болсонару відкидають усі звинувачення у потуранні вирубки Амазонської сельви транснаціональними корпораціями.

Правозахисна організація «Articulação dos Povos Indígenas do Brasil» вимагає від державної Феміди розслідувати злочини попереднього уряду, а результати передати на вивчення Міжнародного кримінального суду. Команду Болсонару закидають «сприяння геноциду та злочинів проти людства, вчиненого на землях корінних народів».

За твердженням сторони обвинувачення, Болсонару дозволив тисячам підприємцям загарбати незаймані тропічні ліси, де споконвік мешкає плем'я яномамі. У результаті: забруднення річки, розорені землі, знищенна флора і фауна. заради легкої наживи.

Крім того, представники «Articulação dos Povos Indígenas do Brasil» здобули підтримку від бразильських парламентарів, які зареєстрували у Конґресі країни відповідний законопроєкт. Наразі профільний комітет нижньої палати парламенту розглядає документ, за яким відібрані в індіанців землі мають повернутися законним власникам.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що британські науковці спрогнозували екологічний апокаліпсис. Понад 1/5 частини екосистем у світі, включаючи тропічні ліси Амазонії, знаходяться під загрозою зникнення.

Читайте також:
Опінії
І всі вони вносились у ЄРДР через суд, шляхом оскарження бездіяльності слідчого Романа Коломійця.
вчора, 09:25
Опінії
Якби Шабунін не оформився, нехай і фіктивно, на військову службу, до нього зараз не було б претензій у кримінально-правовому сенсі
22 липня, 15:35
Опінії
18 липня в Дніпровському районному суді Києва будуть судити Віталія Шабуніна. Запрошую на виставу. Вхід безкоштовний.
16 липня, 11:32
Світ
Його звинувачують у ненавмисному вбивстві українки Галини Гатчинс
12 липня, 09:05
Полтава
Особам, які викидали туші патраної худоби, загрожує позбавлення волі. Наразі триває процес ідентифікації тварин за виявленими бирками.
10 липня, 14:53
Опінії
Поки цього не сталось і так зване «Татарівське ДБР» продовжує бездіяти.
05 липня, 11:45