Британський авіаносець погрожує КНР з територіальних вод Тайваню

СВІТ
09 жовтня, 19:53
Британський авіаносець погрожує КНР з територіальних вод Тайваню
Фото: Facebook

Відтепер судноплавство у Південнокитайському морі на Далекому сході захищатиме британський авіаносець HMS Queen Elizabeth (R08).

Днями корабель увійшов до Тайванської акваторії на чолі міжнародних військово-морських сил, повідомило з місця події видання "Radio Free Asia".

Зазначається, що у складі великого з'єднання також перебувають кораблі США, Канади, Нідерландів, Нової Зеландії та Японії; вони спільно протистоятимуть загрозі, котру провокує комуністичний Китай.

Адже відомо, що уряд КНР висловлює претензію на майже 1,3 мільйона квадратних миль акваторії Південнокитайського моря, вважаючи їх "власною суверенною територією".

Крім того, за останні 10 років кораблі ВМС комуністичного Китаю неодноразово вдиралися до територіальних вод не тільки Тайваню, але й інших сусідніх країн — В'єтнаму, Філіппін, Малайзії.

На противагу таким діям Пекіна у Лондоні вирішили поновити свою давню присутність в Азійсько-тихоокеанському регіоні, надіславши туди авіаносець HMS Queen Elizabeth (R08).

Фактично, для потужного британського корабля, що очолює ескадру, — це перший великий похід; він має стати перевіркою та демонстрацією всіх наявних його можливостей.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що стратегічні бомбардувальники США охоронятимуть Європу від агресивних дій РФ.

Британський авіаносець погрожує КНР з територіальних вод Тайваню_1
вибір редакції
Читайте також:
Україна і Кавказ не єдині терени, на які Москва прагне посилити свій хворобливий постімперський вплив.
18 жовтня, 08:48
Комуністичний Китай збирається силоміць приєднати Тайвань. Далекосхідний "аншлюс" не за горами.
15 жовтня, 11:36
Невідоме збройне формування здійснило напад на пакистанський прикордонний блок-пост з іранської території.
08 жовтня, 11:34
На тлі масштабних іранських військових навчань "Підкорювачі Хайбера – 2021", деякі тамтешні народні обранці взялися шантажувати сусідів.
02 жовтня, 20:07
Поляки і євреї продовжують бити горшки через спірне майно.
18 серпня, 15:26
Американський флот проведе широкомасштабні навчання в акваторії одразу двох океанів; це попередження Москві та Пекіну.
30 липня, 15:11