Буча – набатний дзвін нагадування

Опінії
02.04.2023, 19:35
Буча – набатний дзвін нагадування
Фото: Facebook

Аж ніяк не після нашої перемоги, але до неї українці мусять змінитися. Ми не мамо права на забуття російських злочинів проти нашого народу.

Український письменник, журналіст, блогер

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Навіть не двояке, а подвійно негативне враження справили скорботні пики "еліти" з нагоди річниці звільнення Бучі, Ворзеля, Гостомеля, Ірпіня та інших містечок-жертв російського геноциду.

Разить піаром на кістках, тхне театральщиною й небажанням визнати власну дотичність до немислимої трагедії.

Буча – це не лише сльози горя, а це – набатний дзвін нагадування.

Будинки можна відбудувати, шибки можна вставити, дахи можна полагодити, кущі можна досадити, а от чи можна обманути себе?

Чи можна після пережитого хоррору вернутися до мелодрам старих звичок, чи всі вже перейшли на українську мову, яка була й лишається основним маркером відмінності від окупанта?

А чи всі вже відмовилися від ру-туба, ру-музики, ру-книги, ру-кіна, ру-спадщини, чи всі перегвалтовані міста вже провели декомунізацію й десовєтизацію своїх вулиць і мізків?

Чи всі вже перестали слухати й дивитися хороших руских в інтернеті, чи всі вже повідписувалися від росмовного контенту?

Чи всі вже провели ретельний аналіз на предмет, чому був профуканий прорив із північного фронту аж попід сам Київ?

А чи всі вже подякували богоносній еліті за ігнорування попереджень американської розвідки?

Скільки цих "чи, чи, чи"...

Розмірковуючи про повоєнну Україну, все впирається у те, чи стане суспільство кращим – а чи далі все, як було, чим більше про це думаєш, тим менше про це хочеться говорити.

Читайте також:
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22
Полтава
У Котелевському інклюзивно-ресурсному центрі створено сенсорну кімнату і кімнату лікувальної фізкультури. Профінансували проєкт канадійці.
15 лютого, 07:15
Полтава
Голова Полтавської обласної ради не припиняє дивувати краян. Після піар-вояжу до Диканьки вирішено вдарити по росіянах... спортом!
07 лютого, 12:53