Бучанський різник: нові дані про викрадача малолітнього українця з Донеччини

КРИМІНАЛ
28 січня, 17:10
Бучанський різник: нові дані про викрадача малолітнього українця з Донеччини
Фото: Останній Бастіон

Цього тижня медіаагенція «Останній Бастіон» виклала факти щодо вивезеного на росію 7-річного Олега. Дитину утримують у Псковській області.

Неповнолітній уродженець Донеччини був незаконно «всиновлений» родиною військовослужбовця із лав 76-ї Псковської десантно-штурмової дивізії. Вони проживають у районному центрі Великі Луки, де активно промивають мізки вкраденому позаторік Олегові.

Проте днями з'ясувалося, що голова сімейства московитів Віктор Філонов — воєнний злочинець, який брав безпосередню участь у звірствах проти наших громадян на Київщині у лютому-березні 2022 року. Якщо точніше, то саме у Бучі, де ґвалтував і вбивав невинних українців.

Так, укладачі вітчизняного порталу «Миротворець» довели, що Філонов спільно із товаришами по службі лишив кривавий слід у населеному пункті на підступах до української столиці. Вони можуть бути причетні до цілеспрямованого винищення мінімум двох десятків жінок і дітей садистськими методами.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що знищення або ж привласнення уродженцями РФ усього українського є звичною для них нормою. Вони змалечку всмоктують та всіляко плекають українофобію, яка є однією з форм геноциду.

Читайте також:
Війна
Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста. У фокусі Кремля — курортні міста всього Півдня України.
16 квітня, 06:00
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02