Бучанський різник: нові дані про викрадача малолітнього українця з Донеччини

КРИМІНАЛ
28 січня, 17:10
Бучанський різник: нові дані про викрадача малолітнього українця з Донеччини
Фото: Останній Бастіон

Цього тижня медіаагенція «Останній Бастіон» виклала факти щодо вивезеного на росію 7-річного Олега. Дитину утримують у Псковській області.

Неповнолітній уродженець Донеччини був незаконно «всиновлений» родиною військовослужбовця із лав 76-ї Псковської десантно-штурмової дивізії. Вони проживають у районному центрі Великі Луки, де активно промивають мізки вкраденому позаторік Олегові.

Проте днями з'ясувалося, що голова сімейства московитів Віктор Філонов — воєнний злочинець, який брав безпосередню участь у звірствах проти наших громадян на Київщині у лютому-березні 2022 року. Якщо точніше, то саме у Бучі, де ґвалтував і вбивав невинних українців.

Так, укладачі вітчизняного порталу «Миротворець» довели, що Філонов спільно із товаришами по службі лишив кривавий слід у населеному пункті на підступах до української столиці. Вони можуть бути причетні до цілеспрямованого винищення мінімум двох десятків жінок і дітей садистськими методами.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що знищення або ж привласнення уродженцями РФ усього українського є звичною для них нормою. Вони змалечку всмоктують та всіляко плекають українофобію, яка є однією з форм геноциду.

Читайте також:
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35
Світ
ООН сколихнув грандіозний скандал через фальсифікації кількості закатованих Ізраїлем палестинців. В епіцентрі подій — Франческа Албанезе.
08 липня, 07:09
Війна
Прокурори МКС вважають, що Шойгу та Герасимов несуть індивідуальну відповідальність за злочини в Україні
25 червня, 15:00
Політика
Санкції спрямовані проти осіб, пов'язаних з угрупованням Tzav 9.
15 червня, 15:00
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01