Російський окупант викрав і «всиновив» українську дитину з Донеччини

КРИМІНАЛ
24 січня, 20:36
Російський окупант викрав і «всиновив» українську дитину з Донеччини

Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.

Відповідні докази пафосно виклали на державному пропагандистському телерадіомовнику «Россия». Станом на сьогодні юний українець із Донецької області перебуває у фактичній неволі на теренах Псковщини — у місті Великі Луки.

З'ясувалося, що військовик зі стажем Віктор Філонов (він є ветераном Другої Чеченської війни — прим. ред.) разом зі своїм підрозділом увійшов у вщент знекровлений Маріуполь восени 2022 року. І поки товариші по службі мародерили, ґвалтували, вбивали, Віктор вдерся в одне з укриттів де спав Олег.

Не довго думаючи, окупант в однострої схопив дитину і невдовзі вивіз із міста до Ростова-на-Дону, де на них уже чекала дружина московита Марія Філонова. Вони у шлюбі понад 10 років «виховують» двійко своїх дітей, але їх, як виявилося, їм мало, бо ж Кремль пообіцяв фінансове забезпечення всім, хто «всиновить/удочерить» українську малечу.

Тепер Олег, чиє справжнє прізвище не називають ворожі пропагандисти, без власної волі став частиною чужої йому «ячєйкі общєства» ресурсної федерації московії. Органи опіки та соціального захисту беззаконня видали на це Філоновим відповідні документи.

Псковський військовик «усиновив» викрадену дитину, яку нібито вивезли під загрозою «постійних обстрілів укронацистів на Донбасі»; де перебувають справжні батьки Олега і чи живі вони — встановити наразі не вдалося. У Великих Луках хлопця прилаштували до класу корекції, посилено змосковщуючи.

Як бачимо із вищенаведеного, знищення або привласнення уродженцями РФ усього українського є звичною нормою. Не дарма ж торік у березні Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт владіміра путіна та дитячого омбудсмана марії львової-бєлової за звинуваченням у незаконному вивезенні тисяч дітей з України.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як у Маріупольському районі набирають обертів етнічні чистки. Українців уже примусово виселяють на Білорусь, за Урал і Заполяр'я.

Російський окупант викрав і «всиновив» українську дитину з Донеччини_1
Російський окупант викрав і «всиновив» українську дитину з Донеччини_3
Російський окупант викрав і «всиновив» українську дитину з Донеччини_5
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20