Буковинські десантники 82-ї бригади знищили російську бронеколону на Курщині

ВІЙНА
26.01.2025, 09:27
Буковинські десантники 82-ї бригади знищили російську бронеколону на Курщині

Завдяки злагодженій роботі підрозділів наших захисників ворожі танки та інша техніка стає брухтом. Окупанти не встигають навіть втекти.

Кадри із зони ведення боїв на Північному фронті надало Відділення комунікацій 82-ї Окремої десантно-штурмової Буковинської бригади, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Зауважимо, що українське вояцтво не тримає статичних позицій, а здійснює вдалу маневрову оборону на Курщині.

Як стверджують штурмові десантники, завдяки злагодженій співпраці підрозділів бригади чергова колона російської бронетехніки не лише була зупинена, а я цілковито перетворена на спопелений металолом. Кожен наступ ворогів наші захисники готові анігілювати влучною та руйнівною «бавовною».

«На Курщині російські окупанти продовжують здійснювати марні спроби переломити хід подій на свою користь. Постійні атаки, колони техніки, відчайдушні штурми — усе це приносить ворогу лише бажані... втрати. Підрозділи буковинських десантників і штурмовиків разом із суміжними підрозділами дають гідну відсіч, знищуючи техніку та особовий склад ворога», — відзвітували у 82-й ОДШБр.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як вітчизняні десантники 79-ї окремої Таврійської бригади ліквідували понад 20 ворожих панцерників на Східному фронті. Утилізація росіян відбувається наявними у наших захисників підручними засобами.

Читайте також:
Війна
Окупаційні війська змінили тактику повітряних атак на Київ і, ймовірно, суттєво посилять удари напередодні осінньо-зимового періоду.
03 серпня, 13:33
Війна
росіянам не вдасться досягти однієї зі своїх основних цілей – захопити всю Донецьку область до кінця 2026 року
02 серпня, 21:15
Війна
Аналітики DeepState розкрили задум ворога.
28 липня, 21:35
Війна
Кремлівська стратегія виснаження починає демонструвати очевидні збої.
12 липня, 13:47
Війна
DeepState: Темпи наступу рф у червні зросли у шість разів порівняно з травнем.
01 липня, 21:01
Війна
Удари безпілотників та ракет порушують російську логістику та маршрути постачання до Криму, що спричиняє кризу в регіоні.
28 червня, 10:05