Була Кірова стала Баштанна: дива перейменування топоніміки Приазов'я

Опінії
15 березня, 12:34
Була Кірова стала Баштанна: дива перейменування топоніміки Приазов'я

Голови об'єднаних територіальних громад Південної України ще чекають на російських агресорів, тому противляться декомунізації.

Історик, журналіст і фіно-угорист

Гортаю оце історію міст півдня України. І серце холоне... Що "декомунізація" наробила! Якщо раніше обов'язково була вулиця Лєніна-Кірова, то тепер куди не кинься — Затишні, Квітучі, Баштанні.

Ось у Ногайську (тепер Приморськ Запорізької області) і Вербова, і Яблунева, і Абрикосова, і Малинова. Чисто тобі дачний кооператив! Жодного тобі достойного земляка, щоби його іменем та й назвати якусь бувшу Пролєтарську.

Не кажу вже про плохенького Грушевського чи земляка їхнього — Дмитра Донцова!

Але що ж ти скажеш цим фанатичним фруктолюбам? Як казала одна головиха у серйозному селі: «Оце назвем щас на честь Петлюри... А тоді шо, знову перейменовувать?!».

Еге ж, "власть ваша — нєнадьожная". Ви собі кудись поїдете, коли прийдуть рузькє, а нам тут далі жить. І як же, поясніть, жить із Петлюрою? Отож!

Так що хай буде Грейпфрутова вулиця, Кокосовий проспект, хай буде й бульвар Манго. Зато вже на віки. Бетон! Фрукти люблять усі.

Читайте також:
130 тисячам працівникам вітчизняної системи охорони здоров'я необхідно приготуватися до ймовірного скорочення; Зе-влада планує оптимізацію.
05 жовтня, 08:17
Українці можуть залишитись абсолютно беззахисними. Зе-команда активно профанує розпочату попередниками судову реформу.
01 жовтня, 08:48
Культура є основою розвитку будь-якої нації. Це непорушна аксіома!
25 вересня, 12:23
Державна архітектурно-будівельна інспекція є настільки всесильним органом, що його не здатні приборкати ні уряд, ані антикорупціонери.
16 вересня, 09:12
Обіцяна багатьма президентами України так звана судова реформа ніяк не втілиться у життя через корупційну складову у середовищі слуг Феміди.
14 вересня, 12:47