Був Маріуполь – став Путінобад

ВІЙНА
09 вересня, 17:37
Був Маріуполь – став Путінобад

Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.

Відповідні фотодокази спланованої заміни населення оприлюднив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, загарбниками спільно з колаборантами перетворили колись приазовську перлину і промисловий мегаполіс на клоаку, де тепер живуть звезені з усіх азійських усюд гастарбайтери.

«Ну, гаразд. Я постійно чую, що ми "перебільшуємо" або "маніпулюємо" щодо "Мечеть головна релігійна споруда". Окей... Дивиться тоді ще! На фото нижче – ринок "Космос". Склад покупців бачите?

Написи прекрасною "русскім" арабською? Це – нова реальність Маріуполя. Було інтернаціональне багатокультурне місто при Україні. Тепер якийсь внутрішній Близький Схід російської федерації», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" вкотре нагадує читачам, як Кремль здійснює формування нової партії "гарматного м'яса" з юних маріупольців, кому промили мізки ворожою пропагандою.

Був Маріуполь – став Путінобад_1
Був Маріуполь – став Путінобад_3
Був Маріуполь – став Путінобад_5
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57
Історія
Невідомому неповнолітньому хлопчику навіть повісили замóк на ногу, аби він точно не вибрався і не почав кусати своїх жертв уночі.
17 серпня, 16:00