ЦАХАЛ перевершив у звірствах ХАМАС — звільнена з полону єврейка

СВІТ
25.12.2023, 13:45
ЦАХАЛ перевершив у звірствах ХАМАС — звільнена з полону єврейка
Фото: Anadolu Ajansı

Сіоністський режим роками демонізував палестинців, маючи для цього гроші й пресу. Але після 7 жовтня правда про терористів стала незручною.

Днями ізраїльтянка Сахар Кальдерон, звільнена у рамках дії угоди щодо обміну заручниками, поділилася з турецьким виданням Anadolu Ajansı пережитим. За її словами, бойовики ХАМАС не такі страшні, як їх зумисно малює ізраїльська та західна пропаганда.

Молода єврейка зізнається, що найстрашніше у полоні — це очікувати смерті, котра невідомо від чиїх рук прийде. «Багато разів я повторювала собі, що я загину не через дії ХАМАС, а від ізраїльських снарядів і зачистки ЦАХАЛ сектору Ґаза», — коментує ситуацію Сахар Кальдерон.

І подібних незручних для сіоністського режиму історій станом на тепер безліч. Випалена та зруйнована ізраїльськими окупантами Ґаза нагадує знищений росіянами Бахмут, де також місцеве населення зазнало горя і болю від загарбників зі Сходу.

Водночас за твердженням представників ООН, нині бойовики ЦАХАЛ уже вбили не менш як 20 тисяч палестинців у Ґазі, це все цивільні особи, яких заднім числом режим Біньяміна Нетаньягу записує до терористів ХАМАС. Окремо відбувається єврейська зачистка Західного берегу річки Йордан від непокірних арабів-мусульман.

А проте, як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», чинний президент Сальвадору дав безцінний урок бойовикам ЦАХАЛ. 42-річний Наїб Букеле закликав Ізраїль припинити коїти етноцид на Палестинській землі й дати спокій палестинському народові.

Читайте також:
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34
Війна
Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.
21 травня, 19:24