Лідер Сальвадору дав безцінний урок бойовикам ЦАХАЛ

СВІТ
24.12.2023, 07:59
Лідер Сальвадору дав безцінний урок бойовикам ЦАХАЛ
Фото: Twitter

Дарма, що ізраїльський режим не дослухається до порад із латиноамериканської держави. Бо президент Наїб Букеле — етнічний палестинець.

42-річний нащадок мусульманських мігрантів із Віфлеєму, який самотужки досяг успіхів у бізнесі та політиці, звернувся до Ізраїлю. Чинний президент Сальвадору переконаний, що терором і агресією єврейська держава знищить сама себе.

Днями Наїб Букеле публічно зізнався для широкої громадськості, як йому вдалося заарештувати 70 000 терористів без жодних втрат серед цивільного населення. Сіоністський режим, переконаний сальвадорський лідер, міг би наслідувати його досвід.

«Знаєте, я тут пригадав, як бувши на посаді мера Сан-Сальвадору у 2015 році це місто, наша столиця, було найбільш насильницьким. Власне, як і вся республіка. Терор і ґвалт захопили Сальвадор. Але тепер кількість убивств знаходиться на тому ж рівні, що й у Швейцарії. Поборники «прав людини» мали аплодувати стоячи, але натомість я чую лише звинувачення у переслідуванні політичних опонентів. Така от подяка», — заявив Наїб Букеле.

Крім того, за сприяння уряду президента-палестинця у Сальвадорі спорудили найбільшу на Американському континенті в'язницю на 166 гектарів. Вона вміщує до 40 тисяч кримінальників і терористів, які порушують місцеве законодавство.

А проте, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», Туреччина хоче скасувати право вето для постійних членів. Адже таким чином США, Велика Британія, Франція, КНР і РФ плюють на міжнародне право.

Читайте також:
Світ
Америка, що роками забезпечує грошима і зброєю сіоністську окупацію Палестини, проти геополітичної суб'єктності палестинського народу.
04 квітня, 19:18
Світ
Люди від природи завжди хочуть тримати голову глибоко у піску наче ті страуси. А ще краще — у мармеладі.
01 квітня, 19:31
Війна
Після візиту яструба миру Джейка Саллівана до Києва виявилося, що не КНР стане на захист РФ, а США. За океаном уже готують «ніжки Байдена».
24 березня, 09:33
Війна
Черговий «яструб миру» з берегів Потомаку пропонує зійтися жертві з агресором «десь посередині». Про наслідки цього у Вашинґтоні не думають.
05 березня, 14:56
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37