Царь нєнастаящій !

Опінії
24.11.2021, 09:35
Царь нєнастаящій !

Відео Володимира Зеленського з Нью-Йорка, де він емоційно та грізно говорить про замах на Шефіра, фейк ?

Військовий, поет, автор пісень, учасник АТО/ООС

Зараз я вам всі шаблони порву.

Я люблю доказову медицину. А тут Сергій Лещенко у себе на сторінці виклав незаперечні докази фейковості відео, де якась людина нюхає якийсь порошок.

В якості незаперечного інструменту він використовував турецький ресурс "визначник фейків" Deepware . І ось його посилання на беззаперечний доказ.

Згідно з цим ресурсом, як справедливо і гордо оголосив Сергій - за моделлю Seferbekov ймовірність дипфейку становить 83 відсотки. За методом Ensemble (насправді це сумарний рівень, Сергій не розібрався), дипфейк становить 75 відсотків.

І вердикт системи – "підозріло".

Ну ок. Як не повірити чесній людині? І я взяв за безсумнівну істину доказ Сергія та авторитетність ресурсу.

Все! То був фейк! Баста!

Але я люблю такі речі. Тому я вирішив погратися з різними відео – на фейковість. Результати були різні. Що можна сказати точно – чим краще відео – тим нижчий ступінь "підозрілості". Чим гірше – тим воно є підозрілішим.

І тут чорт мене смикнув погратися з відео нашого найвпливовішого політика світу.

Пару офіційних відео були майже бездоганними. Ні, ну справді - безглуздо підозрювати у фейках зйомку з кабінету?

А потім я здійснив непоправне. І завантажив на ресурс знамените відео Володимира Зеленського з Нью-Йорка, де він емоційно та грізно говорить про замах на Шефіра.

І...

ААаааааааааааааааааааа!!! Царь нєнастаящій! (с)

Згідно з показниками Deepware за моделлю Seferbekov ймовірність дипфейку становить 80 відсотків. За Ensemble сумарний дипфейк складає 70 відсотків. Що мало відрізняється від рівня "фейковості" відео із порошком. Тобто, це відео також виявилося абсолютним фейком.

То що це коїться, шановні добродії ?

Чи Володимира Зеленського в США підмінили ? Чи відео від його імені зліпили на генераторі фейків ? Чи то Сергій ... бреше ??? І його докази із "доказовою програмою" нічого не доводять?

Ну не може ж пан Сергій навмисно закласти таку бомбу під свого шефа?

Чи шо?

Не можу повірити. Плачу. У печалі. Чому вірити?

Піду Безуглу завантажу. Має бути в цьому світі хоч щось справжнє?

Посилання на перевірку фейковості відео з Володимиром Олександровичем (несправжнім?).

Читайте також:
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19.07.2022, 19:32
Опінії
Люди, будьте пильними. Бережіться росіян, автомобілів і каплінів.
10.07.2022, 13:45