Фотофакт: російські окупанти благають ЗСУ здаватися у полон

ВІЙНА
20.11.2022, 09:56
Фотофакт: російські окупанти благають ЗСУ здаватися у полон
Фото: Facebook

Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.

Відповідний знімок із передової виклав на своїй Facebook-сторінці пресофіцер 95 Окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Юрій Кочевенко.

За словами вітчизняного військовослужбовця, московитські загарбники певно вирішили насмішити наше військо, адже зміст пропагандистського матеріалу демонструє психічні розлади його творця.

«О, це вам точно сподобається! Відступаючи, росіяни вимагають припинити агресію України проти росії, а українських солдатів закликають припинити захищати американців і масонів, залишати "переможені ЗСУ" та здаватися. Якесь нове дно маразму пробито. Як вам здатися, якщо вас часом наздогнати не можна?», – прокоментував знайдену на Донбасі ворожу агітацію Юрій Кочевенко.

Цілком очевидно, що перед нами  – повторення совєцьких шаблонів доби Другої світової війни, коли влітку-восени 1941 року, тікаючи до Волги, залишали німцям подібні листівки.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що нерозбірливі іноземні державні службовці і преса один поперед одного штампують вигідну росіянам антиукраїнську пропаганду на Заході.

Фотофакт: російські окупанти благають ЗСУ здаватися у полон_1
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04.03.2023, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28.02.2023, 09:05
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19.07.2022, 19:32