Цензура на Росії сягнула історичного максимуму, – СЗРУ

ПОЛІТИКА
08.09.2023, 21:51
Цензура на Росії сягнула історичного максимуму, – СЗРУ

Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема, у стані глибокої депресії перебувають майже 15 мільйонів жителів РФ, або майже 10 % населення країни-агресорки, котрі розуміють, яке майбутнє їм підготував кривавий режим.

«Цензура на Росії досягла історичного максимуму: у першому півріччі на вимогу Роскомнадзору було заблоковано або видалено понад 885 тисяч сайтів із забороненою інформацією. Це на 85 % більше, ніж за аналогічний період 2022 року. Також зросла кількість заблокованих чи віддалених окремих матеріалів в інтернеті – до 1,1 мільйона. Це на 10 % більше, ніж минулого року», – відзвітували фахівці СЗРУ.

У цілому путінська банда вбивць, терористів і воєнних злочинців не перебирає у засобах із закріпачення своїх співгромадян, які лишаються покірними режиму буквально до смерті.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", соціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" зводить кінці з кінцями.

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
23 травня, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00
Політика
Відмова у наданні консульських послуг громадянам України — аналог гранати, яку кидали у совєцькому флоті вслід тим, хто стрибнув із корабля.
25 квітня, 13:43
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07