Цензура на Росії сягнула історичного максимуму, – СЗРУ

ПОЛІТИКА
08 вересня, 21:51
Цензура на Росії сягнула історичного максимуму, – СЗРУ

Кремль не припиняє заганяти населення ресурсної федерації московії у відновлений ГУЛАГ, де немає прав, але є доноси та переслідування.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема, у стані глибокої депресії перебувають майже 15 мільйонів жителів РФ, або майже 10 % населення країни-агресорки, котрі розуміють, яке майбутнє їм підготував кривавий режим.

«Цензура на Росії досягла історичного максимуму: у першому півріччі на вимогу Роскомнадзору було заблоковано або видалено понад 885 тисяч сайтів із забороненою інформацією. Це на 85 % більше, ніж за аналогічний період 2022 року. Також зросла кількість заблокованих чи віддалених окремих матеріалів в інтернеті – до 1,1 мільйона. Це на 10 % більше, ніж минулого року», – відзвітували фахівці СЗРУ.

У цілому путінська банда вбивць, терористів і воєнних злочинців не перебирає у засобах із закріпачення своїх співгромадян, які лишаються покірними режиму буквально до смерті.

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", соціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" зводить кінці з кінцями.

Читайте також:
Світ
Москва і Пхеньян за посередництва Пекіна планують розпалити конфлікт проти Сеулу. Рівень напруженості на Корейському півострові зростає.
26 листопада, 14:47
Політика
Незручність — нова характеристика путіна в очах практично всіх, хто його оточує, й і тих, над ким він царює. Він втратив легітимність.
22 жовтня, 13:54
Світ
Паралелі з Україною, де депутати бояться подавати декларації, щоб не викликати невдоволення у громадян, так і напрошуються...
06 жовтня, 10:15
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
26 вересня, 16:21
Кримінал
Обранці ресурсної федерації Московії внесли поправки до чинної редакції Карного кодексу. Населення продовжують позбавляти свободи слова.
22 вересня, 21:56
Політика
Доцільність другої вищої освіти для чоловіків під час війни визначатиме Міносвіти.
02 вересня, 14:00