Росіяни не довіряють національній банківській системі

ЕКОНОМІКА
23 січня, 17:18
Росіяни не довіряють національній банківській системі
Фото: Google

Соціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" уже зводить кінці з кінцями.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Автори викладеного матеріалу наголошують, до кінця наступного 2024 року розмір резервних фондів уряду РФ може опуститися до мінімуму останніх двох декад, а бюджет не наповнюється так, як до лютневого нападу.

«Станом на кінець січня 2023 року росіяни не довіряють національній банківській системі. Відтак, вони тримають гроші на депозитних рахунках в іноземних банках і вивели понад $80 мільярдів – майже втричі більше, ніж було до вторгнення РФ в Україну», – зазначається у звіті СЗРУ.

Окремо слід додати, що російський бюджет торік отримав на 20% коштів менше, ніж у 2021-му; надходження від митниці скоротилися на 13% (на майже 1 трильйон рублів), а ПДВ на імпортні товари знизився на 18%.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що посіпаки кремлівського бункерного щура рахують гірше, ніж воюють, бо ніхто з них уявляє, як завершиться цей рік.

Читайте також:
Економіка
Московія продовжує набивати свій державний бюджет валютою, продаючи Заходу і Сходу вкрадені у поневолених корінних народів ресурси.
15 вересня, 20:28
Війна
Йдеться про компанії, які беруть участь у ремонті кораблів, пов'язаних із Міністерством нападу Московії
15 вересня, 13:28
Світ
Єврокомісія підтвердила, що московити не мають права ввозити до ЄС особисті автомобілі, а також смартфони, ноутбуки та інші речі
10 вересня, 12:47
Опінії
Міжнародні бізнеси мають розуміти всі ризики від співпраці з росіянами
07 вересня, 09:05
Економіка
Західна стратегія зі стримання експорту "чорного золота" з РФ на міжнародний спрацювала лише наполовину, але могло бути гірше.
03 вересня, 20:58
Політика
Її екстрено забрали з Німеччини перед вторгненням в Україну і доробляли на росії вже під час війни
23 серпня, 08:34