Росіяни не довіряють національній банківській системі

ЕКОНОМІКА
23 січня, 17:18
Росіяни не довіряють національній банківській системі
Фото: Google

Соціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" уже зводить кінці з кінцями.

Про це йдеться у щоденному аналітичному звіті, підготовленого і оприлюдненого Службою зовнішньої розвідки України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Автори викладеного матеріалу наголошують, до кінця наступного 2024 року розмір резервних фондів уряду РФ може опуститися до мінімуму останніх двох декад, а бюджет не наповнюється так, як до лютневого нападу.

«Станом на кінець січня 2023 року росіяни не довіряють національній банківській системі. Відтак, вони тримають гроші на депозитних рахунках в іноземних банках і вивели понад $80 мільярдів – майже втричі більше, ніж було до вторгнення РФ в Україну», – зазначається у звіті СЗРУ.

Окремо слід додати, що російський бюджет торік отримав на 20% коштів менше, ніж у 2021-му; надходження від митниці скоротилися на 13% (на майже 1 трильйон рублів), а ПДВ на імпортні товари знизився на 18%.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що посіпаки кремлівського бункерного щура рахують гірше, ніж воюють, бо ніхто з них уявляє, як завершиться цей рік.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Війна проти України коштує Росії її економіки, військового потенціалу, місця на світовій арені та людських життів, які вже не відновити.
15 березня, 18:55
Виміри
Натомість в Україні "АльфаБанк" провів ребрендинг та отримує рефінансування від НБУ
08 березня, 15:15
Економіка
Дефіцит бюджету за зазначений період, за даними Мінфіну рф, становив 2,581 трлн руб.
07 березня, 11:01
Війна
Metro не відмовилася приймати оплату картками «Мир» Сбербанку та продовжує реалізовувати нові проєкти на росії
28 лютого, 17:30
Війна
До "чорного списку" ввійшли й члени родини пригожина.
27 лютого, 19:52
Економіка
Україна спромоглася конфіскувати лише два суверенні російські активи за рік.
25 лютого, 13:05