Час для рішучого удару

ВІЙНА
30.09.2022, 10:50
Час для рішучого удару

Ситуація на росії стрімко загострюється

Оголошені кремлівським узурпатором в Україні псевдореферендуми остаточно та безповоротно виводять московію з числа цивілізованих держав.

Московія більше не приховує своєї терористичної та окупаційної сутності і готова відкрито розтоптати останні залишки законності та здорового глузду.

Очевидно, що політика відкритої окупації території сусідньої суверенної держави, яку проводить кремлівський бункерний щур владімір путін, вимагатиме від т.зв. світової спільноти адекватної жорсткої реакції.

Заздалегідь оголошена путіним мобілізація свідчить, що диктатор цілком розуміє ступінь ризику.

Кремлівський бункерний щур владімір путін переходить останню червону лінію, після якої йому світить вже не долями Мілошевича, а доля Саддама Хусейна та Муаммара Каддафі.

Диктатор уже не має жодної можливості налагодити хоч якийсь діалог із західними «партнерами», відповідно йому залишається або капітулювати з перспективою загинути в тюремній камері, або спалити у вогні війни останні ресурси московії, продовжуючи своє існування.

Очевидно, що кремлівський бункерний щур вибрав другий варіант і на останній нараді з військовим керівництвом московії він чітко дав зрозуміти, що оголошена мобілізація є лише першою хвилею і в принципі готовий задіяти весь мобілізаційний ресурс московії, який становить 15 мільйонів резервістів.

Перша хвиля мобілізації, за планом Кремля, становитиме 1,5 млн призовників (п'ять наборів по 300 тис. у кожному), і надалі путін готовий нарощувати мобілізацію аж до вичерпання останніх резервів.

Україні та її союзникам тепер доведеться задіяти весь арсенал озброєнь для максимального знищення російського гарматного м'яса.

З урахуванням того, що путін всерйоз розглядає питання застосування тактичної ядерної зброї як останнього козиря для шантажу, війна набуває вкрай руйнівного та глобального характеру.

І перед кожною людиною, яка готова чинити опір людоїдському режиму путіна, постає очевидний вибір:

або покірно загинути за амбіції божевільного диктатора, або застосувати крайні методи боротьби для ліквідації божевільного режиму.

Тепер для всіх народів московії, насамперед для окупованого росіянами Кавказу, постає питання про застосування збройної сили у протистоянні з путінським режимом та його місцевими маріонетками.

Перші іскри спалахнули у Дагестані. В інших регіонах ситуація вкрай напружена.

Тепер кожна вільна людина на своєму місці має право і зобов'язана приєднатися до боротьби за визволення від російської Орди.

Будь-який об'єкт в росії тепер є законною військовою ціллю.

Очевидно, що й західна спільнота, зіткнувшись із шаленою мілітаристською політикою путіна, готова перейти до більш конкретних акцій проти його режиму, в т.ч. й військових.

Народи кривавої імперії, що знаходяться під гнітом російської окупації, мають безумовне моральне право знищувати як самих окупантів, так і належне їм майно.

Війна має повернутися до російського дому, звідки вона вийшла. Розпочата путіним імперіалістична війна має перерости у громадянську війну в росії.

У народів Кавказу з'явився шанс скинути із себе вікову ношу гноблення і повернути втрачену свободу, що неминуче стане прикладом для інших народів, захоплених росією.

«Смерть російським окупантам! Зараз і негайно!», «Свободу народам!», «Кремль має бути зруйнований!» - мають стати гаслами дії вже зараз.

Читайте також:
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01
Політика
Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.
06 травня, 18:34