Час розкривати карти.

Виміри
12 травня, 10:18

Ми заряджені на дії та маємо міцний хребет.

Людина-флагман Геннадій Сікалов надав мені можливість бути причетним до керівних рішень правдорубної платформи Останній Бастіон.

Це велика і почесна місія  для мене. Маю агресивний намір виправдати ставку на мою кандидатуру.

Віднині відповідальність за штурвал медіа-агенції, її політику і забезпечення права українців на Достовірність перебуває і на моїх плечах.

Оновлення команди підштовхнули наш збитий колектив до РЕстарту діяльності платформи. Тепер фронт наших дій буде ширшим, а зазіхання та рвучкість близькими до режиму turbo.

Побажайте нашому колективу (і мені зокрема) успіху та рішучості виправдати ваші сподівання.

З апгрейтом Останнього Бастіону і новим виходом на медіа-ринок борня за правду і компетентність буде цікавішою.

Ми заряджені на дії та маємо міцний хребет.

Доба постправди схиляє сучасну людину до спокуси повірити у те, що Істина – недосяжна абстракція. Епоха голограм встановила зверхність видимості, а внутрішню сутність явищ і фактів суттєво урізала в повноваженнях.

Реалії часу сповнені химер і димових завіс. Але, навіть за таких обставин рано констатувати тріумф темряви.

"Останній Бастіон" – це межовий форпост боротьби за право Особистості на достовірність. Події України та світу ми подаємо без темників і гриму.

Наша діяльність – це безкомпромісна партизанщина. Вона покликана підірвати інформаційні диверсії ворога в контексті поточної гібридної війни.

Ми уважні до маніпулятивних тонкощів і зміщення акцентів уваги над якими філігранно працюють сили темряви.

Ми спростовуємо обкатану агресором з півночі техніку підміни понять і пересмикувань.

Ми знаємося на гравітації слів та неспростовності фактів.

"Останній Бастіон" вдається до рестарту. Віднині ми працюватимемо в турборежимі та з розширеною фронтальністю дій. Логіка часу поклала на наші плечі місію у вигляді спростування химерних фейків та донесенні сироватки правди.

Наш інформаційний газават — не лише боротьба за чистоту ефірного простору над Україною, але й ствердження повноважень загальної Достовірності.

Детінізація схем, саботаж і антидержавні дії чиновників, протизаконний та негігієнічний бізнес, подвійне дно української Феміди, підкилимна «візантійщина» політиків, «троянські технології» країни-агресора, бліндажні новини з передової, підривна діяльність 5-ої колони в Україні та багато іншого складе тротилову суміш правди, якою наповнюються шпальти нашого медіаресурсу.

Відданість Істині робить нас незручними для «сильних світу цього». Тож упередженість останніх щодо нас слугує найбільшим доказом того, що діяльність «Останнього Бастіону» торує найкоротший шлях до рафінованої Правди.

Будьте з нами в одній обоймі та тримайте руку на пульсі подій!

Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Біля будівлі КСУ тисячі людей беруть участь в акції протесту проти продажу землі
03 червня, 12:31
Про Полтавський клан Гандонльфілів
24 травня, 15:49
Діти не вмирають - вони стають янголами та дивляться на нас з небес !
11 травня, 16:39