Черговий дедлайн путіна...

Опінії
07 лютого, 20:33
Черговий дедлайн путіна...

Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив"

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Основні цілі російських окупантів: Авдіївка та зачистка лівого берега Херсонської області. Другорядні завдання — Куп'янськ та Часів Яр, — перенесені на другу половину 2024 року; хоча раніше було відомо, що путін особисто прокреслив межі досягнення цілей до початку виборів на росії.

Але, диктатор особа примхлива і хоче виступити з посланням до федеральних зборів, упакувавши передвиборні гасла у переможну обгортку. Якщо ж ситуація у зоні бойових дій не буде для росіян позитивною, послання взагалі можуть скасувати.

Причому перший на виліт... у Сирію — генерал Міхаіл Тєплінскій, якого з минулого року носять у зубах, що у Кремлі, що на Фрунзенській набережній Москви (у міністерстві оборони нападу РФ — прим. ред.). У зв'язку з цим в Авдіївці очікується серйозний пресинг піхотною компонентою у північному та північно-східному секторах; відбуватиметься концентрація всіх зусиль у міських боях.

Для посилення тиску акцент тактичної авіації буде саме на Авдіївському напрямку Східного фронту. Ворожі КАБи рівнятимуть усе, що можуть використовувати наші воїни для оборони в місті; тобто наступні два тижні Авдос рівнятимуть із землею, при цьому механізовану компоненту ворог заощаджуватиме.

Штурмів із технікою на рівні жовтня-листопада 2023 року ми вже не побачимо.

Тепер щодо Лівобережної частини Херсонщини — російське командування має намір вивести застосування тактичної авіації до рівня грудневого інциденту із Су-34. Аж надто Тєплінскому не хочеться у Сирію, парадами керувати десь у Метрасі поблизу Кобані, а тому росіяни ризикуватимуть.

Крім того, вороже угруповання «Днєпр» накопичило досить пристойну механізовану компоненту на таврійському плацдармі. Задля поставленої мети вони можуть і пожертвувати 10%-20% від усієї її кількості, але продавити український плацдарм у Кринках.

Хоча, якщо поставити запитання, чому цього не було зроблено раніше, то розумієш, то все-таки —  Метрас чекає, Міша, пакуй валізи!

Що ж до Куп'янська та Часового Яру — їх відкладають на після виборів. Згідно із планами російського окупаційно-терористичного контингенту, після ймовірної окупації знищеної ворогом Авдіївки у локації буде взято довготривалу паузу, для відновлення боєздатності.

Але, при цьому, з авдіївського угруповання частина сил та ресурсі, зокрема зі складу угруповання «Центр», повернуться на Лимано-Куп'янську вісь, але не на сам Лиманський напрямок, із метою посилення угруповання «Запад» на Куп'янському напрямі. У районі Часового Яру ворог зосередиться на створенні сприятливих умов для наступу, під яке формуватимуть нові підрозділи, користуючись із нової хвилі мобілізації.

Штатно укомплектувати нові підрозділи технікою, так само планують завдяки оперативній паузі, зниженню інтенсивності боїв і як наслідок, менших витрат на компенсацію втрат та можливості накопичення техніки. Загалом, на перший погляд, росіяни вирішили там у себе на Фрунзенській набережній усе дуже красиво.

От тільки до таких і не лише таких планів Сили оборони України готові. І все б гаразд, але є один нюанс: Сили оборони України готові, а ось наші партнери підводять, як ніколи.

Читайте також:
Війна
Однією із найгарячіших точок Східного фронту є колишній заповідник на межі Донеччини, Харківщини та Луганщини. Тепер там чатує смерть.
31 березня, 15:42
Війна
Наразі тривають зіткнення вздовж залізничного полотна східніше Часового Яру.
25 березня, 09:30
Опінії
Будувати фортифікаційні споруди потрібно не тоді, коли вже все провалилось, а завчасно — щоб цього провалу не сталось.
16 березня, 19:45
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.
14 березня, 08:27
Опінії
На Слобожанському відтинку українського Східного фронту без змін. Ворог суне, наші захисники дають гідну відсіч...
03 березня, 16:31
Війна
Протягом доби на фронті відбулося 70 бойових зіткнень. Окупаційні війська атакували українські позиції на кількох напрямках.
02 березня, 20:27