Черкаський митрополит Софроній пообіцяв проклясти відомого журналіста та відправити його до диявола

25 березня, 15:50
Черкаський митрополит Софроній пообіцяв проклясти відомого журналіста та відправити його до диявола
Фото: Скріншот

Журналіст зателефонував до митрополита повідомити, що священики МП катаються вулицями міст у багажниках автомобілів, порушуючи правила.

Митрополит Черкаський та Канівський Софроній посварився із журналістом Валентином Чернявським. Ба більше, він пообіцяв журналіста проклясти та відправити до диявола.

Відповідне відео журналіст розмістив на своїй сторінці у Фейсбук.

Так, Валентин зателефонував до митрополита і представився старшим лейтенантом Патрульної поліції Віктором Короненком. Дзвінок стосувався того, що священики московського патріархату катаються вулицями міст у багажниках автомобілів та освячують водою тротуари й дороги.

«У нашому розпорядженні є відео, де від вашого собору від’їжджає пікап. Ви ж знаєте, що це порушення правил дорожнього руху? У багажнику було 6 людей, серед них і дитина. У них міг хтось врізатися на дорозі», – зазначив під час дзвінка журналіст.

Почувши закид від журналіста, Сафроній відразу почав грубити та погрожувати прокльонами.

«Ви щось мені пред’являєте? То я з вами розберуся! Я сьогодні ж подзвоню до вашого начальника і розкажу, чим ви займаєтеся. По моєму благословенню вони поїхали й освятили всі Черкаси, щоб не було тої зарази, яка прийшла до нас на Україну. Ви атеїсти, богоборники. Я вас прокляну всіх, якщо ви хочете. Я вас відправлю у відставку і до диявола пошлю. Тепер я маю право проклинати. Всіх атеїстів і богоборців», – не соромився у висловлюваннях митрополит Софроній.

Згодом дізнавшись про те, що Чернявський оприлюднив деталі розмови, у пресслужбі Сафронія почали погрожувати журналісту кримінальним переслідуванням.

Читайте також:
Вже багато років місцеві скаржаться — за собою хасиди залишають купи сміття та безлад.
17 серпня, 14:43
Директор департаменту освіти ЧМР Сергій Воронов повідомив, що його колега-депутат Шадловський мав конфлікт з Ботнаром.
16 липня, 22:28
Бондаренко попросив всіх, хто володіє будь-якою інформацією про місце перебування заступника, повідомити його особисто чи поліцію.
16 липня, 15:40
Тестування показало, що носієм COVID-2019 була медсестра.
18 травня, 15:24
Відомий блогер, який інспектує лікарні України, «добрався до Черкас».
13 травня, 15:22
1 травня поліція відкрила проти Анатолія Бондаренка кримінальне провадження за «послаблення карантину».
04 травня, 15:51