Чи поможе репетитор тупуватому?

Опінії
22 червня, 12:51
Необхідне роз'яснення
Необхідне роз'яснення

Або про відповіді у кінці задачника...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Найвеличніший вишкребок з квартального закулісся обтяжений все тією ж ідеєю-фікс – позазирати до очей реальних світових лідерів. Вектор, щоправда, змінився на протилежний: на часі розглядини райдужної оболонки, рогівки і кришталика Джо Байдена-молодшого, ловитва витрішків Блідої Молі на якийсь час відкладається.

Товариство, ми ж з вами усвідомлюємо і необхідність, і важливість як намірів зустрітися, так і очікувань від подібних самітів.

Коли ти, було, презентував свій заштатний куток на танцях біля будинку культури на центральній колгоспній садибі, презентація завершувалася вдало лише за підтримки родича з сусідньої вулиці. Родича поважали, бо парубок домкратив гарбу із сіном, доки троє міняли колесо: присідав спиною до заднього насаду і, крекчучи для переконливості, випростувався разом з гарбою і двома на ній копицями. Саме тому місцева шпана лише матюкалася, коли ти танцював з донькою директора школи.

Екстраполюємо сільську розкладку юначого протистояння на серйозніші часи. Доведеться визнавати, що гарнюню директорську вариводку (читай – світову політику) доти танцюватимуть «квакіни-путіни», доки не увірветься терпець у парубка з чистими демократичними намірами і тесаком в зубах.

Терпець у Тимура і його команди увірветься ще не скоро – триває епоха чистоплюйства і подвійних стандартів: назвати вбивцю вбивцем навіть не крок, так – прелюдія, «превентивне голублення». Між прикметником і дієсловом купа обставин. «Північний потік-2», збайдужіла практично до всього, крім потоку, Анґела і зацілований Макроном путін тому красномовні докази.

А, зокрема, до фрау Меркель більш ніж обґрунтовані претензії. Пасталакати про пекучий сором за 22 червня і вікопомну вдячність Михайлу Сергійовичу за об'єднання країни можна скільки завгодно.

Дослухайтесь – красномовство європейської фрау просто зашкалює, її обуренню немає меж! Як безкомпромісно і натхненно нормандська пацифістка звинувачує мордорську сволоту у анексії українського Криму та підтримці сепаратистів на Сході України! Скільки патетики випромінює канцлерка, як нещадно таврує негідника Владіміра: «…для Німеччини, як і для всього Європейського Союзу, неприйнятним є порушення Росією міжнародного права…».

Не наполягаємо, але здається, що вони отам у Європі усі трачені мазохізмом – з особливим остервенінням рвати на собі дрес-коди у покаянному шалі, і … сім років спонсорувати агресора! Це – не когнітив, це – неприкритий цинізм, бла-бла-бла і північний потік головного мозку.

Світ жорстокий, і ми, насельці хутірського закутка, приречені родичатися з «шварценегерами». Крим і Донбас повернемо лише за умови, коли задній насад нашої зламаної гарби потримає «термінатор».

Й остання алюзія. У ті задалекі часи отроцтва і презентацій у старшого родича були не те щоби якісь особливі вимоги до свого підзахисного, але на танці до клубу ти мав з'явитися, принаймні, у чистій сорочці з усіма гудзиками і в наквацяних гуталіном черевиках.

Гостини Зе на заокеанські оглядини обумовлені давним-давно виставленим домашнім завданням. Група квартальних пройдисвітів, так вже склалося (читай – через непритомність плебсу), має розв'язати низку доленосних для країни рівнянь. Так, з купою невідомих. Так, негайно.

Але трупі клоунів навіть трускавецької освіти мало б стачити на елементарне – заглянути у кінець задачника! Де чорним по білому – відповіді на усе доленосне, включно з косовороткою.

Тицяємо. Хто з фірташів, коломойських, ахметових, порошенків, медведчуків та до них припнутих – монополісти? Ага, оцей і оцей. Хто пасеться в офшорах? Оці. Хто ухиляється від святого – сплати податків до національної скарбниці? Оцей і оця. Все – приїхали! Кутузка, діжка з лайном, ампутація.

Далі. Баканов уявив себе Рішельє? Нехай. Є ціла категорія, котрій  закони неписані. Але не його власна СБУ віднині припинить тероризувати опозицію досудовим розслідуванням. І займеться, нарешті, матами харями і єрмаками.

Ще. Ось відповідь і на задачку з Чаусом. Перелопачувати усі суддівські городи і дворища, де закопані декілька державних бюджетів, справа марудна і тривала. Тож наперво простіше перекрити доступ паразитам у мантіях до тіла завошивленої неньки і винести кожух на мороз – кровосисі виздихають самотужки. Тим паче, що з Вищою радою правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів обіцяє поміч і Венеційка, треба лише набратися духу.

Є в задачнику й підказка щодо корупції: від нещадної боротьби з нею у милі й Данілов з Саакашвілі, і Арахамія з соснами. Запросіть на посаду  очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури будь-кого з прокурорів заштатного штату Сполучений Штатів Америки, і Татаров сяде наступного дня після призначення нормального прокурора.

У противнім разі вариводку на танцпол водитиме квакін. А тобі ще й пику начистять.
Читайте також:
Було би й смішно, якби не гіркий досвід людства – найпаскудніші диктатори вилуплюються із самозакоханих нікчем.
24 липня, 14:34
Так, винен. Як і в тому, що у Венери Мілоської обламані руки...
14 липня, 09:16
Володимир Зеленський у ролі "реформатора з народу" замість розв'язання давно назрілих системних проблем у державі, працює на рейтинґи.
12 липня, 08:48
Про пріоритети
08 липня, 09:15
А раптом поперло, і вона не остання?
02 липня, 13:04
Все чого торкається влада, і особисто сонцесяйний - перетворюється на абсурд. Як новий герб з двома лівими ногами у лева.
02 липня, 11:25