Чиновники Новосанжарської РДА звинуватили ОТГ у бездіяльності

ПОЛТАВА
09 вересня, 11:39
Чиновники Новосанжарської РДА звинуватили ОТГ у бездіяльності
Фото: Facebook

Органи місцевого самоврядування Новосанжарського району саботують знищення карантинного бур’яну — амброзії полинолистої.

Про це 8 вересня поінформували на офіційній сторінці районної державної адміністрації у Facebook, виклавши відповідні фотодокази. 

Зазначається, що обрана влада Нових Санжарів і Руденківки не проявляє ініціативу щодо виявлення та знешкодження екологічно небезпечної рослини, яка провокує алергічні захворювання у людей.

«Подібна ситуація в усіх населених пунктах району. Депутати місцевих рад зобов’язані дбати про здоров’я громадян на території своєї відповідальності. Адже їх робота не обмежується лише участю у засіданнях комісій та сесій», — йдеться на сторінці Новосанжарської РДА.

Самі ж чиновники, окрім висунення докорів і звинувачень на адресу вказаних об'єднаних територіальних громад, чомусь не поспішають із ними взаємодіяти.

Хоча згідно з пунктом 3 статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" до компетенції перших якраз входить виконання програм з охорони довкілля, зокрема й систематичне винищення амброзії.

«Вона росте всюди — від узбіч польових доріг до людних вулиць селищ, при цьому викликає небезпечний амброзійний поліноз. На жаль, Новосанжарський район не може похвалитися організованою боротьбою з цим шкідником», — підсумували у пресслужбі РДА.

Читайте також:
Найкритичніша ситуація на Осокорках – тут рівень забруднення 169-341 пункт.
21 вересня, 19:07
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Керівництво низки запорізьких заводів має відповідати за завдання відходами їхнього виробництва непоправної шкоди повітрю та воді.
12 вересня, 18:25
Розпочався період інтенсивного використання інсектицидів на посівах медоносних рослин.
11 вересня, 10:57
На території Чорнобильської зони живе багато різноманітних тварин: олені, лосі, кабани, вовки, рисі, сарни
22 серпня, 12:35