Чиновники Полтавщини закликали містян перебиратися у село

ПОЛТАВА
31.07.2021, 10:12
Чиновники Полтавщини закликали містян перебиратися у село

Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".

Відповідне оголошення виклала пресслужба Миргородської міської ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Головна умова — обов'язковий переїзд у сільську місцевість для розбудови власного житлового нерухомого майна.

Чиновники стверджують, що вказана цільова проґрама надає пільгове фінансування тільки тим особам, які погодилися розвивати українське село.

«Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості видаватиме кредити для: будівництва нового житла (до 300 тисяч гривень); реконструкції/добудови житла (до 150 тисяч гривень); придбання житла (до 200 тисяч гривень); спорудження інженерних мереж (до 50 тисяч гривень). А також короткострокові кредити (у тому числі пенсіонерам) для спорудження чи реконструкції інженерних мереж (до 15 тисяч гривень). Кредити надаються почергово на термін до 20 років, а молодим сім'ям або неповним сім'ям — до 30 років, із внесенням за користування ними плати у розмірі 3% річних», — йдеться в оголошенні.

За детальнішою інформацією рекомендовано звертатися до профільного обласного фонду за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, кім. 84 (5 поверх).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Полтавській області майже 8 тисяч боржників не можуть переоформити майно.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
вчора, 08:23
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
Коли вже Володимир Демчук призначить Дмитра Безкостого повноцінним начальником Полтавських рятувальників ?
26 лютого, 07:45
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів, яких можна будь-коли утилізувати. Влада не сприймає жодної критики.
23 лютого, 12:37
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09