Чиновники Полтавщини закликали містян перебиратися у село

ПОЛТАВА
31 липня, 10:12
Чиновники Полтавщини закликали містян перебиратися у село

Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".

Відповідне оголошення виклала пресслужба Миргородської міської ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Головна умова — обов'язковий переїзд у сільську місцевість для розбудови власного житлового нерухомого майна.

Чиновники стверджують, що вказана цільова проґрама надає пільгове фінансування тільки тим особам, які погодилися розвивати українське село.

«Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості видаватиме кредити для: будівництва нового житла (до 300 тисяч гривень); реконструкції/добудови житла (до 150 тисяч гривень); придбання житла (до 200 тисяч гривень); спорудження інженерних мереж (до 50 тисяч гривень). А також короткострокові кредити (у тому числі пенсіонерам) для спорудження чи реконструкції інженерних мереж (до 15 тисяч гривень). Кредити надаються почергово на термін до 20 років, а молодим сім'ям або неповним сім'ям — до 30 років, із внесенням за користування ними плати у розмірі 3% річних», — йдеться в оголошенні.

За детальнішою інформацією рекомендовано звертатися до профільного обласного фонду за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, кім. 84 (5 поверх).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Полтавській області майже 8 тисяч боржників не можуть переоформити майно.

вибір редакції
Читайте також:
Синоптики прогнозують істотне зниження температури атмосферного повітря і короткочасні дощі у Полтавській області.
13:41
Лемик в 1933 році вбив начальника канцелярії консуляту СРСР у Львові Алєксєя Майлова, а загинув від рук гестапо у 41 році в Миргороді.
вчора, 19:30
Знахабніла банда Мамая-Лупаєнка не припиняє дивувати своєю зухвалістю і користолюбством!
24 вересня, 14:49
22 вересня у Полтаві за ініціативи міського осередку "Просвіта" відбулася кінопрем'єра нової стрічки Михайла Іллєнка.
24 вересня, 13:21
Полтавська обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно голови Опішнянської громади на Полтавщині Миколи Різника.
24 вересня, 11:45
Нематода картоплі – шкідник, який псує головний харчовий коренеплід українців і викликає його неврожайність.
24 вересня, 08:18