Чиновники Полтавщини закликали містян перебиратися у село

ПОЛТАВА
31.07.2021, 10:12
Чиновники Полтавщини закликали містян перебиратися у село

Мешканцям Полтавської області пропонується покращити власні житлові умови, взявши участь у державній проґрамі "Власний дім".

Відповідне оголошення виклала пресслужба Миргородської міської ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Головна умова — обов'язковий переїзд у сільську місцевість для розбудови власного житлового нерухомого майна.

Чиновники стверджують, що вказана цільова проґрама надає пільгове фінансування тільки тим особам, які погодилися розвивати українське село.

«Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва у сільській місцевості видаватиме кредити для: будівництва нового житла (до 300 тисяч гривень); реконструкції/добудови житла (до 150 тисяч гривень); придбання житла (до 200 тисяч гривень); спорудження інженерних мереж (до 50 тисяч гривень). А також короткострокові кредити (у тому числі пенсіонерам) для спорудження чи реконструкції інженерних мереж (до 15 тисяч гривень). Кредити надаються почергово на термін до 20 років, а молодим сім'ям або неповним сім'ям — до 30 років, із внесенням за користування ними плати у розмірі 3% річних», — йдеться в оголошенні.

За детальнішою інформацією рекомендовано звертатися до профільного обласного фонду за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2, кім. 84 (5 поверх).

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Полтавській області майже 8 тисяч боржників не можуть переоформити майно.

Читайте також:
Полтава
У зв'язку з ракетною загрозою з боку росії селянам Полтавщини радять підготувати підвали та погреби для збереження продовольства.
05 серпня, 20:07
Полтава
Свавілля правоохоронців у Градизьку триває
01 серпня, 16:50
Полтава
Не перший рік Полтавська міська влада відверто саботує системне знищення небезпечного карантинного бур'яну – амброзії полинолистої.
22 липня, 07:16
Полтава
Боротьба за незалежність України та перехід на бік ворога (скажімо, більшовицьких окупантів) цієї незалежності – речі несумісні.
16 липня, 20:34
Полтава
На території Зіньківської громади постала нова зелена зона у пам'ять про полеглих смертю хоробрих на Сході України Героїв-Лісівників.
15 липня, 08:18
Полтава
Таланти харківського "смотрящого" навряд чи допоможуть латати дірки на дорогах, а от дірки в бюджеті області точно з'являться
06 липня, 13:45