Читання книг допомагає підготуватись до сну

01 квітня, 17:05
Читання книг допомагає підготуватись до сну

Згідно із дослідженнями, читання книг знижує відчуття тривоги та допомагає тілу розслабитись.

У середньому кожна людина витрачає 15 секунд на прочитання онлайн-статті. Зазвичай ми швидко пробігаємо очима дописи в Фейсбуці, перевіряємо пошту і дивимось ролики з танцюючими котами, але не запам’ятовуємо того, що бачимо.

За даними компанії Research & Branding Group, в 2019 році 57% населення України не прочитало жодної книги.

Середньостатистичний житель України за 2019 рік прочитав близько 9 книг. Кількість людей, які взагалі не читають, становила 42%.

Ті, хто читає книги, мають кращу пам’ять і високі розумові здібності на всіх етапах життя. Вони краще виступають на публіці та продуктивніше мислять.

Звичка читати перед сном  допомагає боротись із безсонням. Дослідження в Університеті Сассекса показало, що 6 хвилин читання знижують відчуття стресу на 68%. Читання допомагає очистити свідомість і підготувати тіло до сну.

За словами психолога та автора дослідження доктора Девіда Льюіса, книга – це щось «більше, аніж просто відволікання, вона допомагає активно залучати уяву і змушує нас змінити стан свідомості».

Читайте також:
Видавництво «Vivat» видасть ще 15 тисяч примірників книги.
22 жовтня, 16:29
Очільник міністерства внутрішніх справ – єдиний урядовець, який утримався у своєму кріслі після приходу до влади команди Зеленського.
26 вересня, 21:03
Полтавська облдержадміністрація відмовила "Останньому Бастіону" і видавництву "Zалізний Тато" у проведенні анонсованої презентації.
01 липня, 10:45
Зростаюча потреба в цифровій грамотності та боротьба з «расизмом» у книжках — теми, що турбують бібліотекарів Канади.
01 лютого, 18:35
У Глобиному відбулась презентація біографічної книги "Хазяйка ниви золотої" про місцевого агронома Ганну Андрієнко.
04.12.2019, 11:10
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27.11.2019, 09:20