Проросійські бойовики убили понад 20 людей у Малі

СВІТ
20.08.2023, 16:01
Проросійські бойовики убили понад 20 людей у Малі
Фото: Arab News

Цивільні особи в одній із найбільших західноафриканських країн перебувають у небезпеці через режим, встановлений на багнетах ПВК "Вагнер".

Красномовним свідченням слугує вбивство 21 цивільної особи у малійській провінції Мопті, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Al Arabiya".

Зазначається, що бойовики з-поміж військової хунти, яку спонсорує та всіляко підтримує Кремль, напали на село, зґвалтували, а потім замордували понад два десятки невинних людей.

Ті з місцевих, кому вдалося вижити, сповістили незалежну іноземну пресу про кривавий злочин, мета якого полягала у залякуванні нелояльних до проросійського режиму Малі жителів провінції Мопті.

Очевидці розповідають, що бойовики влаштували у селі справжню різанину, яка супроводжувалася зґвалтуванням незаміжніх дівчат і викраденням юнаків; певно, з них зроблять одноразових яничарів.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Росія в Африці виконує роль тарана та загарбника, тоді як комуністичний Китай спокійно залишається вигодонабувачем у тіні.

Читайте також:
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
вчора, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47