ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕ ЗАКРИЛИ КАНАЛИ АХМЕТОВА ?

ПОЛІТИКА
09.11.2021, 12:50
ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕ ЗАКРИЛИ КАНАЛИ АХМЕТОВА ?

Нема каналів – немає олігарха. Немає олігарха – немає проблем.

Мене от інше дивує. Якщо виходити з логіки дій нинішньої влади, я геть не розумію, ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕ ЗАКРИЛИ КАНАЛИ АХМЕТОВА.

Я не те щоб агітую, я просто виходжу з принципів того, що вже було здійснено. Закрили канали Медведчука? Закрили! Чому не закрили ще ЗМІ Ахметова? Не зрозуміло…

Чи буде хтось вважати журналістикою те, що там відбувається ? Не більшою мірою, ніж те, що творилося у кума Путіна. Ви багато знаєте ведучих, котрі б отримували 50 тисяч доларів на місяць ?

50, курва мати, тисяч доларів у небагатій країні, це в 100 разів більше за офіційну середню зп!

Такі гроші платять не за чесну творчість, а якраз за протилежне – за ангажованість. Що це має спільного зі свободою ЗМІ, за великим рахунком?

За ЗМІ Порошенка формально стоїть хоч якась ідеологія та політична позиція. А яка політична позиція в Ахметова? Яка може бути ідеологія у тварини? У стаффордширського тер’єра, у крокодила - ви багато там бачили ідей ?

90% впливу будь-якого олігарха – це медіа-ресурс. Та хоч 100 мільярдів доларів ти май, якщо в тебе немає ЗМІ, котрі впливають – ти ніхто.

Закрити канал Ахметова. Хто вийде на мітинг ? Та взагалі ніхто. Та ще менше у нього прихильників, ніж у Медведчука, у того хоч пару божевільних було на підхваті, а скажіть ХТО В СВІТІ ЛЮБИТЬ АХМЕТОВА? Ну звезе він робітників своїх феодальних факторій, ну помахають прапорами. Воно їм треба без грошей ?

Нема каналів – немає олігарха. Немає олігарха – немає проблем.

P.S. Ще раз підкреслю, я не те щоб за утиски ЗМІ, але просто дивно. Звісно, якби мене хтось спитав поради, я, можливо, запропонував би щодо Ахметова інші рішення.

Читайте також:
Які рішення у 2021 році було ухвалено на користь компаній Ахметова, Фірташа та інших
15:45
Зеленський будує Коломойському новий аеродром
10 січня, 15:25
Статки олігарха за рік зросли на понад 50%
04 січня, 16:29
Розпочата Володимиром Зеленським і його "слугами неукраїнського народу" деолігархізація має доволі вибірковий характер.
04.12.2021, 14:15
Тепер олігарх може не платити призначений Антимонопольним комітетом штраф в розмірі 4,7 млрд грн
01.12.2021, 09:31
Коломойському відійде 55% активів і стягнення боргів за газ на мільярд доларів
25.11.2021, 12:24