Чому героїчна Україна має бути заручником західної бюрократії?

ПОЛІТИКА
11.12.2022, 17:49
Чому героїчна Україна має бути заручником західної бюрократії?
Фото: Daily Express

Це не чесно, як мінімум. Так само не чесно і те, що нас візьмуть у НАТО тільки після нашої перемоги...

Війна проти РФ може тривати десятиліттями через... Крим. Про це пишуть кабінетні експерти з видання "The Washington Post", які й пророкували нм поразку після 24 лютого.

Так от,  на шпальтах прямо підкреслюють, що деокупація Криму може призвести до використання Владіміром Путіним ядерної бомби. Натомість невирішення питання півострова може призвести до десятилітнього конфлікту.

Ну, поміркуймо крізь призму попередніх новин із цього приводу. Ми ж не рибки Гуппі...

Директор ЦРУ Вільям Бьорнс 14.XI.2022 передав очільнику СВР РФ Сєргєю  Наришкіну покроковий план-пропозицію щодо вирішення війни в Україні. Там, зокрема, був пункт про те, що Крим залишається "російським", проте лише на 7 років, до того ж у статусі демілітаризованої зони з відсутністю флоту, який РФ має вивести.

Цей план 4.XI.2022 під час візиту до Києва також передали Володимиру Зеленському. Це зробив радник із питань національної безпеки Президента США Джейк Салліван.

А вже 15.XI.2022  панн Бьорнс прибув до Києва спитати: «Ну, що там?», і саме тоді був наймасованіший після 24.II.2022 обстріл України – 96 ракет. (Своєрідна "відповідь" Путіна Бьорнсу).

Зеленський так само критично налаштований щодо такої ідеї з Кримом, і скрізь говорить про деокупацію всіх українських територій, тимчасово окупованих РФ, а значить мова і про Крим. Через це і був запущений меседж про те, що "бодання" за Крим може призвести до ядерної війни; може, та справа не тільки в цьому.

Цивілізований Світ просто не знає, що робити у випадку стрімкого розпаду РФ, а деокупація всіх тимчасово окупованих українських земель призведе саме до цього. Не знає, як домовлятися з потенційними 30-ма новоутвореними державами, не знає, яким чином централізувати розкиданий по величезній території ядерний потенціал...

Саме тому, Джордж Буш-старший вмовляв у 1991 році Україну "поки не виходити" зі складу СССР; вони не знали що робити та тоді. Буша послали, Україна відновила Незалежність, і хоч у 1990-х було важко, та все ж питання, зокрема і по ядерній зброї було вирішено, хоч і не на користь України, Білорусі та Казахстану.

Та все ж, перед розпадом СССР ядерної війни не сталося, не станеться і тепер. Просто світові бюрократи ще не придумали механізм інтеграції 30 держав у новий світовий правопорядок,  от і все.

Чи маємо ми перейматися цим, тим більше, що самі пройшли цей шлях у 1991-му? Не думаю, але розумію, що РФ потрібна Цивілізованому Світу, ну, і нам, у принципі, як буфер від комуністичного Китаю.

Однак я не розумію чому героїчна Україна має стати заручником бюрократії? Це не чесно, як мінімум.

Так само не чесно і те, що нас візьмуть в НАТО тільки після нашої перемоги, а Молдову, яка взагалі туди не проситься, Сакартвело, яка навіть не "хрюкнула" у бік деокупації власних територій і Боснію, яку взагалі вважають failed state – візьмуть просто так, на нашому "горбу"! Тому, нам своє робить, хоча наратив Цивілізованого Світу ми зрозуміли.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Політика
Хвацькі на руку блазні використали механізм досягнення й утримання влади. Для «зелених» кон'юнктурників він є безчасовим явищем.
02 червня, 18:11
Політика
«Президент Голобородько» завершив виконання обов'язків голови держави Україна. Однак він продовжує сидіти на Банковій, узурпувавши владу.
21 травня, 13:36
Політика
Затяжна у часі й просторі війна росії проти України оголила купу проблем у різних регіонах. На це раніше не звертали достатньої уваги.
30 квітня, 07:09
Політика
На війні є переможці та переможені, а також сторонні вигодонабувачі. Виправдання не мають значення, коли на кону життя нації!
15 квітня, 13:45
Політика
Українці мусять здолати інфантилізм, аби не повторилися події 1917-1923 і 1932-1933 років. Без дорослішання, нація приречена на знищення.
08 квітня, 07:12
Війна
Минулими вихідними інґуське підпілля дало бій окупантам. На жаль, повстанці полягли у нерівному бою, але показали слабкість росії.
04 березня, 20:22