Українська нація нерозривна від Української держави

ПОЛІТИКА
21.11.2023, 12:24
Українська нація нерозривна від Української держави
Фото: Facebook

Кров і ґрунт — це наче свого роду нація і держава. Власне і держава, і нація є двома нерозривними та взаємообумовленими сутностями.

Нехтування державою веде до смерті нації. Адже нація, як це показує гіркий історичний досвід українців, потрапляє у залежність до більш організованих державницьких спільнот і volens nolens у них розчиняється.

Неувага до національного питання, до питання хто звідки тут узявся і з яких конопель вискочив, призводить до того, що й держава (під керівництвом істот «нє-важно-какой-национальності») іде по флеш-мобу. Україна це проходила неодноразово і до виборів 2019 року.

І якщо чесно, наша нація 600 років протрималася без держави. Поганенько ми себе почували, скорочувалися, як шагренева шкіра, але не вищезли; хоч от прикладу існування тут якоїсь держави без титульної корінної нації ніхто навести не може.

Таки нація — первинна! А відтак, буде (українська) нація — буде (Українська) держава, а якщо, боронь Боже, не буде тут українців, вочевидь знову, як і колись, — буде прохідний двір, терор і ґвалт.

Автор : Софія Дніпровська
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Будь-які пацифісти, говорячи про необхідність миру, насправді призводять усе до стану війни. Вони провокують її своїм безглуздим утопізмом.
27 лютого, 13:45
Політика
Наш національний інтерес не полягає в тому, щоб до влади у РФ прийшли чесні борці з корупцією, демократи та технократи. На жаль...
19 лютого, 20:39
Війна
Першими ламаються ті, хто повірив у перемогу за «2-3 тижні», каву у Криму й «незламні яйця ЗеНеВтіка». Пристібайтеся, входимо у пікé!
15 лютого, 20:39
Політика
Орієнтація на чужі геополітичні проєкти узалежнює нарешті суб'єктну Україну. Питання у тому, чи при владі у Києві будуть державники?
13 лютого, 07:15
Політика
Він — кара небесна для України. Великий сором українців і велика трагедія, який удає великого патріота, торуючи шлях у пекло.
01 лютого, 08:19
Політика
Усі, хто намагаються побудувати рай на землі за допомогою справедливих чиновників, щоразу отримують пекло. Доказ тому — сучасна Україна.
26 січня, 13:11