Чому Охтирка краща за Полтаву?

ПОЛТАВА
13.12.2021, 11:12
Чому Охтирка краща за Полтаву?
Фото: Facebook

Можливо хоча б тому, що місцева влада шанує полеглих за нашу з вами свободу на Донбасі захисників України.

Свідченням цього є спорудження на території охтирського храму Успіння Богородиці Православної Церкви України пам'ятника сучасним Героям.

Скульптурний комплекс у вигляді кам'яного хреста і бронзового козака з мечем, який сидить на камені, уособлює мужність і незламність українського вояцтва.

Натомість одіозний градоначальник Полтави Олександр Мамай всіляко противиться встановленню у нашому місті подібних пам'ятників.

Так званий мер вважає сам і переконує інших у тому, що на Донбасі 8-й рік точиться "громадянська війна", бо "брат на брата іде".

Закликаємо міську владу Полтави без зволікань брати приклад з Охтирки, шануючи пам'ять та віддячуючи полеглим Героям України за їхні подвиги на передовій російсько-української війни.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", музей просто неба під назвою "Козацький стан", який відтворює побут українських лицарів, невдовзі з'явиться у Миргороді.

Читайте також:
Книги
Відомий літературний твір карельського і фінського народів висунуто на конкурс Європейської комісії зі збереження історичної спадщини.
15 червня, 07:52
Історія
Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.
02 червня, 09:08
Опінії
18 травня 1944-го — 78 років тому — почалася депортація кримських татар, а потім інших народів Криму.
18 травня, 13:45
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Історія
А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".
11 травня, 17:00
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23