Чому РФ не заслуговує на образ країни-жертви?

Опінії
28 квітня, 18:30
Чому РФ не заслуговує на образ країни-жертви?
Фото: Facebook

На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...

Аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

РФ товаришує та співпрацює з низкою терористичних ісламських угруповань, з деякими, може, не співпрацює, але «морально підтримує» їхню боротьбу із західною цивілізацією. Фактично росія разом із ними є часткою однієї антизахідної вісі.

Разом із ними росія пропагує ненависть та нетерпимість до сучасного світу, а також — тотальну війну. Тому, зверніть увагу, російська пропаганда геть не згадує іслам у жодній формі.

Так, велика частина пропагандонів закликає розібратися із мігрантами, але навіть вони мовчать щодо релігійного фактору. Навіть у формі «ісламізму» або «радикального ісламу», — це загрожувало б непорозумінням із союзниками, але, окрім цього, їх із ними дійсно об'єднує «духовна» близькість.

Російські пропагандони звинувачують у теракті у московському «Crocus City Hall» Захід та Україну. Вони відверто називають виконавців лише «пустомозким інструментом», західними та українськими проксі-силами.

Установка на звинувачення України була дефолтною і настільки міцною, що навіть коли з'явилися свідчення, що нападники на ТРЦ розмовляли неслов'янською мовою. Вони мали «південну» чи «східну» зовнішність, з'явилася версія, що то були слов'яни із накладними вусами та бородами.

Їм буквально треба було, щоб оці нападники виявилися українцями, коли зловити вийшло лише нещасних таджиків, з'явилася версія «вікна», яке було для них відкрито на українському кордоні. Попри те, що до того повідомлялося про їхнє затримання на російсько-білоруському кордоні за допомогою білоруських силовиків.

Їх не цікавить правда. Отже, це для них не трагедія, а лише привід, виправдання для знищення України.

Чому теракти на московії є приводом не співчувати? — Відповідь очевидна і ми всі її знаємо: тому, що для цієї недодержави життя громадян не є пріоритетом, власне, ніколи не було.

Колись вони тупо вбивали купу заручників терористів, аби продемонструвати силу. Тепер просто плюнули на них, а життя не є пріоритетом тому, що... — дивіться попередній пункт.

Вони не дуже вміють у життя, смерть та руйнація їм ближче. РФ думає як ІДІЛ, діє як ІДІЛ, сповідає ті самі цінності, що сповідає ІДІЛ, навіть якщо є нюанси, вони не дуже істотні.

І так, ця країна вбила набагато більше людей, ніж ІДІЛ, вб'є ще у 100, 1000, хтозна-скільки більше людей, якщо продовжити думати, що вони ж «такі самі, як ми». А інцидент із відрізаним вухом затриманого таджика, яке його змусили з'їсти, і все це під відеозапис, свідчить про те, що вони навіть «стилістично» не відрізняються.

Читайте також:
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
12 червня, 12:36
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00