Чому свято «першого дзвоника» у полтавському ліцеї пройшло з російською попсою замість українського гімну – пояснення директора

ПОЛТАВА
05.09.2019, 14:58

Як повідомляв «Останній Бастіон», у Полтавському науковому ліцеї №3 цьогорічний «перший дзвоник» пройшов без виконання державного гімну. Натомість учні влаштували розважальну програму під російську музику.

За роз’ясненнями наші журналісти звернулися до директора ліцею Ірини Гринь.

Директор вважає, що відмова від такого елементу як державний гімн відповідає сучасним тенденціям.

«Ми зараз живемо в сучасному новому світі і новому форматі. Якщо люди взагалі цікавляться змінами в освіті. Включайте телебачення, читайте відповідно зміни які відбуваються, які ініціюють в Міністерстві, що ми відходимо від формату урочистостей», – заявила Ірина Гринь.

Крім того вона переконана, що державний гімн України не впливає на патріотичне виховання молоді.

Як можна було зрозуміти зі слів пані Ірини, організатори заходу хотіли максимально відійти формату урочистостей. Бажаний формат директор означила як «родинне свято». Щоправда, чому для музичного супроводу заходу було обрано саме низькоякісну російську музику, вона не пояснила.

Читайте також:
Значне зростання середньодобової температури може спровокувати займання в екосистемах Полтавщини.
09:18
У селищі Ланна провели плановий огляд місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що реконструюють у рамках "Великого будівництва".
03 липня, 10:39
У Пирятині оголосили конкурс на найкращий будинок і благоустрій прилеглої до нього території, який триватиме до 1 вересня поточного року.
03 липня, 08:53
На місце події прибула швидка допомога, однак врятувати чоловіка не вдалося.
02 липня, 15:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
02 липня, 10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
02 липня, 09:18