Чому ЗСУ «не йдуть у контрнаступ» на Луганщині?

Опінії
01 жовтня, 19:18
Чому ЗСУ «не йдуть у контрнаступ» на Луганщині?
Фото: Telegram

Українська армія здійснила оперативне оточення російського окупаційно-терористичного контингенту у Лимані. Тепер ворогу ніяк втекти...

Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив"

В останні дні, після феноменальної Слобожанської офензиви Збройних Сил України, у багатьох виникло якесь непорозуміння ситуації. Начебто є можливість продовжувати просування, заходити до Луганської області та просуватися вглиб, але чомусь багатьом здається, що... нічого не відбувається.

Натомість у широкому значенні слова, затишшя, за винятком кількох локацій, таких як, наприклад, Лиман. Але, поки питань з приводу ситуації у Лимані практично вже немає, виникають інші, глобальніші, особливо щодо такого цікавого містечка, як Сватове.

Але, щоби зрозуміти те, що відбувається, і не ставити собі та суспільству деструктивні питання, слід знати кілька дуже важливих речей. Спостерігати за стрімким контрнаступом і звільненням територій сотнями квадратних кілометрів куди цікавіше, ніж спостерігати за тяжкою підготовкою до цього процесу.

Підготовка до того, щó ми бачили нещодавно у Харківській області, велася протягом кількох місяців, і лише коли було створено оптимальні умови – процес став утілюватися у життя. Саме зараз ми можемо спостерігати аналогічний процес підготовки щодо Луганської області.

Але завдяки стимулу Слобожанської офензиви й стисканню можливостей російського окупаційно-терористичного контингенту, – цей етап буде пройдено набагато швидше, ніж на Харківщині. Не забувайте, що на Луганщину з Харківської області втекло досить серйозне угруповання московитських військ.

Це – загартовані у боях сили, які у певному сенсі збільшили свою присутність там, на Сході України. А важливим завданням для підготовки активних дій – є максимальна мінімізація ресурсу ворога для спротиву.

І над цим ЗСУ ретельно та щодня працюють.

Своєю чергою те, що відбувається в околицях Лиману, говорить про те, що підготовчий етап є більш проміжною фазою між контрнаступами. Це розуміють і у російському командуванні, так само як і те, що Лиман стане лише перепоною, яка гальмує просування ЗСУ до Сватового, перерізаючи важливу логістичну артерію в її черевці.

Однак, що найсмішніше, концентруючи зусилля з гальмування в околицях Лиману ЗСУ, шляхом зграйки лемінгів відданих за сакральну жертву, росіяни насичують Сватове другорядним ресурсом із підрозділів батальйоно-тактичних груп. Вони ж-бо давно вже просяться на вихід для відновлення боєздатності.

Чому не виводять? Нема чим відновлювати? Чи не встигають відновлювати?..

У результаті, ми з вами в районі Лиману бачимо те, що бачили нещодавно в районі Ізюма, тільки в прискореному режимі, а Сватове дуже боляче нагадує Куп'янськ. Так воно й буде, адже процес триває – скоро все буде, просто зачекайте, вірте і допомагайте ЗСУ!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Над спустошеною російськими загарбниками Слобожанщиною знову майорять синьо-жовті стяги завдяки нашим незламним захисникам.
07:45
Війна
У прикордонній із РФ смузі Слобожанського краю окупанти залишили по собі чималу кількість вибухонебезпечних і смертоносних предметів.
21 листопада, 20:34
Війна
Над роз'ятреним вирвами від мін і снарядів спустошеним російськими окупантами українським Півднем знову майорить синьо-жовтий стяг.
19 листопада, 17:00
Війна
Поки більшість українців радіє поверненню синьо-жовтого стяга у Херсон, на Півночі Донеччини життя повертається до норми.
18 листопада, 21:36
Війна
Злагодженими зусиллями підрозділів Сил оборони України Південнобузький відтинок фронту ліквідовано, бої перейшли у Таврійські степи
14 листопада, 09:07
Виміри
"Організований відхід" або панічна втеча
11 листопада, 16:20