Чорні леґіонери Кремля випалюють українську землю — Bloomberg

ВІЙНА
10 червня, 14:52
Чорні леґіонери Кремля випалюють українську землю — Bloomberg
Фото: Bloomberg

РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.

Відомості про це оприлюднило видання Bloomberg. Зазначається, що Кремль за валюту змусив тисячі мігрантів та іноземних студентів боротися разом із російськими окупантами проти Сил оборони України.

Так, зокрема, нещодавно, загони муринів помітили у боях на Харківщині. Російські чиновники все частіше загрожують не продовжувати візи чорношкірим студентам та молодим робітникам, якщо вони не погодяться вступити до лав загарбницького контингенту.

Деякі африканці змогли дати хабар, щоби залишитися у РФ та уникнути військової служби. За повідомленнями української розвідки, Кремль здійснює глобальну кампанію із вербування іноземних найманців щонайменше у 21 країні, включаючи декілька країн Африки.

Кампанії з рекрутингу пропонують потенційним контрактникам великі бонуси та зарплати; вербувальники також націлилися на мігрантів та студентів, які раніше шукали роботу у РФ. Представник ГУР МО у розмові з іноземними журналістами зауважив, що серед полонених побільшало африканського походження.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що терористи «Вагнера» захопили владу у Ніґері для китайських комуністів. Зараз там панує антизахідна військово-терористична хунта.

Читайте також:
Війна
Сирія, Україна, Ґаза (ширше — Палестина)... Що поєднує ці чужі одна одній країни? Вочевидь варварський терор дикунів із ракетами й дронами.
11 липня, 20:34
Опінії
Усе частіше постаємо перед думкою, що українці — не пішак, а скоріше, слабка фігура, якою жертвують заради знесилення такого гравця, як РФ.
11 липня, 07:18
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08