«Чучхе по-путінськи», або як московія стає величезною Північною Кореєю

СВІТ
12 квітня, 18:29
«Чучхе по-путінськи», або як московія стає величезною Північною Кореєю

Поки зомбована російськомовна маса на московії бажає смерті українцям, від Владивостоку до Калінінграда усталюються азійська деспотія.

У зв'язку з невдачами на полі бою в Україні путінську росію очікує небачена з 1945 року демографічна криза. Відтак Кремль може запровадити подобу північнокорейської жорсткої сегрегації суспільства відомої під назвою "сонбун" (кор. 출신성분).

Про що йдеться? Сонбун – система аскриптивного статусу, яка використовується у КНДР, заснована на політичному, соціальному та економічному становищі прямих предків, а також на поведінці родичів, і визначає рівень довіри влади до людини, кількість її можливостей і навіть доступ до харчування.

Імовірність запровадження сонбуну путінським режимом очевидним. Відтак варто до дрібниць розглянути те, яким буде майбутнє московитів, котрі зараз несамовито радіють геноциду українців.

Почнімо з простого: при народженні кожному мешканцю Північної Кореї диктаторський уряд надає спеціальний статус, який ґрунтується на тому, як оцінюють сім'ю дитини щодо лояльності режиму. Тому громадяни Кореї поділяються на такі категорії, як: благонадійні (25%); ті, хто вагається, або"суспільне болото" (55%), вороги, або "п'ята колона" (20%).

З вище викладено робимо висновок – соціальне становище конкретної людини тим нижче, чим гірше живе його родина, відтак і перспектив у новонародженої дитини ніяких, адже її майбутнє визначила держава наперед.

Як стверджують південнокорейські, японська та американські розвідувальні служби, "не благонадійні страти" переважно мешкають на 95% території КНДР, тоді як 100% привілейованої верстви – виключно у Пхеньяні. У столиці, на відміну від інших міст, можна вижити, головне говорити, що диктатор хороший і взагалі найкращий.

До слова, у російській федерації ситуація набуває подібних ознак, оскільки до чверті заможних і платоспроможних підданих тамтешнього царя-ґебіста зосереджена у двох найбільших містах: Москві та Санкт-Петербурзі. Решта ж території московії суцільна пустка, де у злиднях виживає значна частина населення.

Йдемо далі: якщо держава визначила громадянина як ліберала, то у нього все реально дуже погано; фактично неможливо підвищити свій статус у системі сонбуну. Ба більше, коли люди з ворожої суспільної верстви потрапляють у табори для політв'язнів, то їхня вина поширюється на три наступні покоління, котрим заборонено залишати межі таких закладів.

Американська журналістка Барбара Демік, якій "пощастило" побувати у КНДР і не зазнати репресій, описує цю "класову структуру" як оновлену спадкову "кастову систему", що поєднує конфуціанство і сталінізм за лекалами ідеології чучхе. Вона стверджує: «Погане походження називається у них "зіпсованою кров'ю" і, за законом, ця "зіпсована кров" передається протягом декількох поколінь, незалежно від того, як жила і що робила конкретна людина, навіть якщо була дуже лояльна режиму».

До речі, у табір для політв'язнів можна потрапити за неправильні думки, неправильні знання, неправильні зв'язки або за приналежність до неправильного класу. Це реальність КНДР, до якої варто готуватися жителям росії, бо система ГУЛАГ їм здасться раєм.

Путінська пропаганда давно пропагувала тісні зв'язки Москви з Пхеньяном, закликаючи політиків і чиновників переймати "північнокорейський досвід" управління державою і суспільством. Тепер це вже не видається чимось ефемерним, ба навпаки, з березня 2022 року Державна Дума почала ухвалювати химерні закони, наближаючи усталення сонбуну на російському терені під виглядом "захисту конституційного ладу".

Як буде діяти вказана система на московії? Скажімо, у тата поганий статус, він – ліберал, а у мами хороший, адже вона не цікавилася політикою, тож дитина успадковує статус ворога (так само відбувається у Північній Кореї – прим. ред.); відтак син чи дочка ніколи не зможе вступити до гарного університету, знайти хорошу роботу та жити у столиці.

Але і це ще не все. У багатоквартирних будинках міст КНДР роками діє налагоджена система доносів – влада визначає головного донощика на власний розсуд, який повідомляє про всіх мешканців і їхній побут (про що говорять, куди ходять, коли їх немає вдома, хто приходить у гості тощо).

Не краща ситуація і з тими, хто хотів би поповнити лави силовиків, фактично вертухаїв. У Північній Кореї, щоби потрапити до поліційних органів, необхідно мати гарну репутацію предків аж до шостого коліна, а всі подані відомості дуже ретельно перевіряється різними державними органами.

І насамкінець "порадіємо" за московитів, діти яких уже почали доносити на вчителів. Сонбун уже стукає у ваші двері, і чим довше російське населення буде підтримувати геноцид українців і війну проти нашої держави, тим гірше буде їм, дарма, що не зараз, а згодом.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", воєнна поразка – єдиний реальний спосіб зруйнувати путінський режим і повернути Україні тимчасово окуповані землі.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Політика
На території Китайської  народної республіки поновилися масові протести безправних громадян проти суворих коронавірусних обмежень.
29 листопада, 07:45
Світ
Коли чуєте, що сіоністи з мусульманами один одному вороги – не вірте, насправді вони найзапекліші партнери у боротьбі проти ґоїв і невірних.
26 листопада, 17:48
Світ
Москва має всіляко скувати сили колективного Заходу в Україні, щоби арабська коаліція та Ізраїль не змогли самотужки напасти на Тегеран.
14 листопада, 20:23
Світ
Історично склалося так, що кремлівський режим завжди захищав право шиїтської диктатури в Ірані на власну ядерну енергію.
08 листопада, 17:00
Економіка
Доведене до зубожіння працездатне населення віднедавна окупованої росіянами Білорусі опинилося у безвиході через лукашенківську диктатуру.
29 жовтня, 18:01
Опінії
Сі Цзіньпіна офіційно "короновано імператором" Китайської народної республіки. Його наново обрано "червоним вождем", усі терміни скасовані.
24 жовтня, 08:45