Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола

ПОЛТАВА
05 травня, 14:07
Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола

Вірний син Полтавщини поліг смертю хоробрих у бою проти ворога на Східному фронті. Тепер він навічно присутній у лавах Небесного Воїнства.

Напередодні у Чутівській громаді попрощалися зі штурмовиком Збройних Сил України Євгенієм Рябоволом. «Живий коридор» від автотраси Полтава-Харків до Смородщини влаштували односельці незламного вояка.

Як з'ясувалося, у церемонії прощання, крім рідні та знайомих, також узяли участь бойові побратими Євгена Рябовола. В останню дорогу його провели з усіма військовими почестями, згадавши про Чин добровольця на передовій.

«У скорботі низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю Воїна, справжнього Героя. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним, близьким та друзям загиблого. Вдячні всім, хто прийшов віддати останню шану нашому землякові», — відзвітували у Чутівській селищній раді.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою!

Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола_1
Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола_3
Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола_5
Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола_7
Чутяни провели в останню дорогу захисника України Євгена Рябовола_9
Читайте також:
Полтава
Уродженець села Якимове Полтавського краю поліг смертю хоробрих у бою проти московитів. Нашому земляку нещодавно виповнилося 43 роки.
12 червня, 14:54
Некролог
Непоправна втрата для Полтавського і Волинського країв. Лави Небесного Воїнства України поповнив наш 36-річний боєць.
07 червня, 08:29
Полтава
Полтавський край зазнав непоправної втрати. На полі бою проти окупаційно-терористичного контингенту РФ поліг наш земляк.
06 червня, 13:42
Полтава
У лавах Небесного Воїнства України стало ще на одного Героя більше. Клята війна забрала життя уродженця села Заріг Лубенського району.
03 червня, 21:41
Війна
Ірина загинула за кілька днів до свого 26-річчя.
30 травня, 18:26