Чуваські самостійники формують уряд в еміграції

СВІТ
05 квітня, 18:02
Чуваські самостійники формують уряд в еміграції
Фото: Twitter

Першими цеглинками волелюбного чуваського народу Поволжя стануть Дипломатична рада і Збройний підрозділ у складі армії України.

Такі відомості кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" передав безпосередньо один із представників руху "Ирĕклĕ Чăваш Ен", який нині перебуває у Києві.

За словами вимушеного політичного емігранта з Чебоксар, чию особу не розкриваємо з питань особистої безпеки, на основі команди ентузіастів сформовано перший представницький орган майбутньої суверенної держави.

Так, станом на 5 квітня 2023 року свою роботу в умовах еміграції розпочала Чуваська Дипломатична Рада (чувас. Чӑваш Элчисен Канашӗ), яка здійснює функції тимчасового уряду до моменту деокупації республіки з-під панування Москви.

До складу цього представницького органу, що здійснює дипломатичну роботу для легітимізації майбутньої чуваської незалежності та підтримку чувашів в усьому світі, входять наступні особи:

  • Міхаіл Орєшніков – посол Чувашії в Україні, дипломатичний представник і співзасновник руху "Ирĕклĕ Чăваш Ен";
  • Алєксєй Міронов – посол Чувашії у Сполученому Королівстві Великої Британії та північної Ірландії, політичний біженець;
  • Алєксандр Самокаєв – посол Чувашії в Естонській Республіці, політичний біженець, підприємець;
  • Роман Пєтров – посол Чувашії у Республіці Литва.

Окремо уточнюється, що всі заяви та правові акти невдовзі оприлюднюватимуться на офіційному Інтернет-представництві вільної Чуваської Держави у "Twitter", водночас у лавах Сил оборони України планується формування добровольчого чуваського національного підрозділу.

Своєю чергою, як уже повідомляв "Останній Бастіон", представники чуваського народу звернулися до українців із проханням не поширювати на них русофобію через воєнні злочини, здійснені деякими їхніми одноплемінниками у складі окупаційно-терористичного контингенту РФ.

Чуваські самостійники формують уряд в еміграції_1
Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21 серпня, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09 серпня, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08 серпня, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27 травня, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11 травня, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04 травня, 16:32