В училищах Чувашії виловлюють студентів для армії РФ

ВІЙНА
20 березня, 18:35
В училищах Чувашії виловлюють студентів для армії РФ

Молодь національних республік Поволжя (так званий регіон Ідель-Урал) стала мішенню російського міністерства нападу та агресії.

Про це з міста Чебоксари повідомило заборонене кремлівським режимом незалежне видання "Сердитая Чувашия", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, у технікумах і училищах вказаного суб'єкту ресурсної федерації московії роздають повістки, вручення яких відбувається під особистий підпис студентів.

За наявними відомостями, представники військового комісаріату Чебоксар "залетіли" під час лекцій до професійно-технічних навчальних закладів, узявши на облік усіх парубків нібито для "уточнення даних".

Минулого тижня повістки масово стали роздавати також у сусідніх із Чувашією поволзьких республіках Мордовія, Марій-Ел, Татарстан, Удмуртія та Башкортостан, натомість в окупованій Чечні мобілізацію і призов офіційно припинено.

Доволі прикметно, що міністерство нападу та агресії оборони РФ ніяк не коментує згадане "взяття на облік" виключно представників корінних народів і національних меншин, тоді як етнічні росіяни з Тули чи Москви уникають подібного "рекрутингу".

«Один із тих, хто навчається у державному технікумі Чебоксар на умовах анонімності, розповів, що відмовився підписувати папери. Тоді військком пригрозив складанням адміністративного акту. Закликаємо за жодних обставин не брати повістку до рук і не ходити до військкомату», – повідомили журналісти з видання "Сердитая Чувашия".

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що представники чуваського народу звернулися до українців із проханням не поширювати на них русофобію.

В училищах Чувашії виловлюють студентів для армії РФ_1
Читайте також:
Війна
Україна посилює мобілізацію, оскільки Московія збільшує кількість окупаційних військ
20 вересня, 13:27
Війна
"Сьогодні — уточнити дані, завтра — на фронт": чому українці не йдуть у ТЦК
25 серпня, 08:16
Виміри
Полтавський ОТЦК та СП вирішив мобілізувати полтавських депутатів-дармоїдів, але не всіх.
26 квітня, 11:50
Війна
Державна Дума РФ ухвалила пакет законопроєктів, яким запроваджується примусова військова повинність для повнолітніх чоловіків.
11 квітня, 20:54
Війна
Кремль таки зміг зігнати до лав окупаційно-терористичної армії пів мільйона чоловіків з усіх усюд ресурсної федерації московії.
29 березня, 21:59
Війна
Військові комісари лютують, загрібаючи повістками чоловіків, які потім гинуть на фронті. Це не про РФ, а про теперішні українські реалії!
23 лютого, 20:37