Ціни на нафту вперше з 2022 року перевищили $100

ПОЛІТИКА
09 березня, 08:43
Ціни на нафту вперше з 2022 року перевищили $100

Трамп каже: Мала ціна для миру.

Уперше з 2022 року ціни на нафту перевищили тризначне число.

Про це пише Axios.

Світовий бенчмарк нафти — марка Brent — спочатку торгувався на рівні 101,81 долара за барель. Тоді як WTI, основний показник США, коштував 101,56 долара.

Ціни на американську нафту продовжили зростати ближче до вечора та наближалися до 120 доларів за барель напередодні початку торгів цього тижня.

Загалом із початку військових ударів США та «Ізраїлю» по Ірану ціни на сиру нафту зросли більш ніж на 30%. Американські водії вже відчули наслідки на собі: середні ціни на звичайний бензин у США зросли приблизно з 3 доларів за галон до 3,45 долара.

Президент США Дональд Трамп написав у своїй соцмережі Truth Social: «Короткострокові ціни на нафту, які стрімко впадуть, після знищення іранської ядерної загрози, — це дуже мала ціна для США, світу, безпеки та миру. ЛИШЕ ДУРНІ МОЖУТЬ ДУМАТИ ІНАКШЕ!».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
У КВІР кажуть про нищівну відповідь, якщо удари продовжаться.
08:43
Війна
Угруповання «Хезболла» відкинуло рамкову угоду, яку Ліван та «Ізраїль» підписали 26 червня за посередництва США.
вчора, 22:19
Війна
Президент США Дональд Трамп звинуватив Іран в порушенні угоди про припинення вогню.
26 червня, 21:35
Війна
Пілот описав побачене як «мінне поле дронів» у повітрі.
23 червня, 16:05
Війна
Конфлікт спричинив не лише мільярдні військові витрати, а й зростання цін на пальне, інфляцію та втрати на нафтовому ринку.
22 червня, 09:21
Війна
Іран заявив про готовність повторити для «Ізраїлю» приниження 2000 року.
22 червня, 06:30