Цієї весни РФ захопила більше земель, ніж Україна звільнила торік

ВІЙНА
21 травня, 19:24
Цієї весни РФ захопила більше земель, ніж Україна звільнила торік
Фото: Останній Бастіон

Кремлівський бункерний дід наказав до президентських виборів у США повністю загарбати Донеччину і Луганщину. Ці амбіційні плани виконуються.

Такі відомості на основі аналізу фронтових зведень і супутникових знімків виклало видання The Washington Post. Зауважується, окупаційно-терористичний контингент РФ зумів захопити більше теренів, аніж Україна звільнила під час контрнаступі 2023 року.

Москва націлилася на кілька точок вздовж 1300-кілометрової лінії фронту, зміцнюючи позиції проти української армії, яка чекає на прибуття додаткових військ і зброї. За минулі кілька днів новий російський наступ у Харківській області призвів до чергової хвилі біженців; деякі евакуйовані заявили, що це вторгнення було ще жорстокішим, ніж перше, наприкінці лютого 2022-го.

Хоча успіхи московитів були порівняно невеликими, деякі окремі аналітики кажуть, що вони все ж значні, оскільки чиниться тиск на передові, загартовані у боях, підрозділи Сил оборони України на великому обширі від Сум до Херсона. Представник американського Центру стратегічних і міжнародних досліджень Макс Берґманн заявив, що «окупанти прагнуть створити вразливі місця на українській стороні, давлячи з усіх боків».

Інші експерти припускають, що травневий наступ ворога на Слобожанщині пов'язаний із відсутністю мобілізації в Україні: багато призваних до лав війська солдатів все ще потребують навчання. Кремль користується наданим йому Зе-владою та західними партнерами «вікном можливостей».

7-місячна затримка американською владою схвалення збільшення допомоги Україні до $61 мільярда, виснаження наявної зброї та вичерпання боєприпасів (включно із ракетами й снарядами дальньої дії) ускладнює обороноздатність України по всьому фронту. Доводиться перекидати сили, особливо на Північ, що стане на заваді будь-яким спробам наших захисників підготуватися до нового контрнаступу.

У міру того, як РФ просувається вглиб України, цивільні особи, які живуть буквально на передовій, знову стикаються із надто знайомим рішенням: залишити свої будинки чи ризикнути й виживати в окупації. Літні мешканці, які перечекали перший російський наступ у невеликих селах і містах, таких як Вовчанськ, цього разу тікають, оскільки ворожі обстріли та терор посилюються.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати до загибелі «останнього московита».

Читайте також:
Війна
Дірявість українського запілля дивує та жахає водночас. Ворог контролює наш повітряний простір аж до молдовського Придністров'я.
01 липня, 12:36
Світ
Військова стратегія сіоністської банди зіткнулася із суворою дійсністю. Терористи ХАМАС виявилися згуртованішими, ніж сподівалися у ЦАХАЛ.
16 червня, 19:52
Війна
А Зеленський і Синєгубий переконували, що так не можна.
13 червня, 09:06
Війна
Минулого тижня більша частина російської бойової флотилії залишила порт Новоросійська. Українські захисники вплинули на ворожі тили.
10 червня, 19:21
Війна
Ворог має намір кількісно оновити склад свого окупаційно-терористичного контингенту. Україні слід готуватися до найгіршого сценарію.
04 червня, 20:43
Війна
Нинішній кремлівський бункерний диктатор не відрізняється від свого кумира із вусами. Стиль поведінки той же, як і бажання винищити людей.
28 травня, 13:34