Диктатор Сі санкціонував російську воєнну операцію «Імітація» на Харківщині

ВІЙНА
20 травня, 08:23
Диктатор Сі санкціонував російську воєнну операцію «Імітація» на Харківщині

Після завершення вояжу путіна до КНР в окупаційно-терористичного контингенту РФ стоїть чіткий наказ. І це — наказ наступати.

Друга половина травня — початок червня має стати періодом значної активізації ворога на Краматорському, Покровському, Лиманському та Куп'янському напрямах. Про це повідомив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

За його словами, перед окупаційно-терористичним контингентом РФ стоїть завдання до кінця літа «зрізати» Роботинський виступ у запорізькій області, а також узяти під контроль села Старомайорське й Урожайне на Вереміївському напрямку. Саме зараз там якраз тривають запеклі бої.

«Для горезвісної операції «Імітація» у Харківській області, власне у наступі на Вовчанськ, було витрачено серйозний ресурс, який витрачено без будь-якого суттєвого результату. До того ж для продовження штурму цього прифронтового міста окупантам доводиться залучати підрозділи з інших напрямів та груп військ.

Станом на тепер втрати особового складу московитів за неповний місяць вже становили 21 240 тіл, але ні путіна, ні його китайського хазяїна це не цікавить. Варто визнати, в інформаційному плані ворог перехопив ініціативу та нав'язав своє бачення того, що відбувається не лише багатьма українцям, а й на Заході. Проте результати від даного перформансу, в перший же тиждень його реалізації, вилазять московитам раком-боком», — заявив Олександр Коваленко.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що режим КНР (поки) не хоче починати війну проти США за переділ світу. Пекіну вигідно вести проти Вашинґтона виключно гібридне протистояння, залучаючи своїх васалів.

Читайте також:
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03
Світ
Урядове рішення має затвердити парламент країни. Наразі палестинську державу визнають понад 140 країн
30 травня, 18:08