Новий міністр війни РФ Бєлоусов готується до ротації 300 тисяч окупантів

ВІЙНА
19 травня, 10:26
Новий міністр війни РФ Бєлоусов готується до ротації 300 тисяч окупантів
Фото: Google

Санкціоновані диктатором Сі Цзіньпіном кадрові зміни у Кремлі становлять загрозу. На жаль, ця загроза поширюється не тільки на Україну.

Таку думку висловив колишній шеф-редактор пропагандистської ТБ-програми «Вєсті», а нині політичний емігрант і дисидент у Швейцарії Дмітрій Скоробутов. Він стверджує, що Андрєй Бєлоусов планує замінити 300 000 московитів, які понад 2 роки воюють проти України.

Цілком імовірно, що вже влітку ми побачимо нову хвилю масової мобілізації на росії. Адже ознайомившись із ситуацією на полі бою та у кабінетах Генерального штабу, за першої ж нагоди наступник міністра-оленяра Сєргєя Шойгу запустить процедуру ротації «гарматного м'яса».

«Звісно, що головне завдання, яке путін поставив перед Бєлоусовим, — подолання шаленої корупції. Це стратегічна мета. Далі йде тактична: потреба в оновленні окупаційного контингенту РФ на загарбаних теренах України. За моїми даними, Бєлоусов і новий начальник Генштабу готуються до ротації як мінімум 300 000 солдатів, яких є ким замінити. Слід розуміти, що ця війна надовго і Кремль не зупиниться. Тому новомобілізованих відрядять на фронт, а тих, кого вивели на заводи, штампувати ракети, такни, гармати та іншу смертоносну продукцію», — попередив Дмітрій Скоробутов.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що міністр Бєлоусов — затятий кремлівський необільшовик і неонацист за ідеологією. І на відміну від Шойгу, йому є щó запропонувати бункерному дідові крім вірності.

Читайте також:
Політика
Протистояння між міністерством шойгу та федеральною службою патрушева-бастрикіна посилюється. У бункерного диктатора обмежений вибір.
29 квітня, 19:27
Світ
До Держдуми внесли законопроєкт про право судових приставів стріляти в росіян
26 квітня, 17:24
Війна
Окупант повернувся до рідної Бурятії з війни і побачив, що його будинок пограбували — вкрали навіть унітаз
19 квітня, 11:09
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36